Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
904929 czytelników
2085 dyskusji
127908 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] [Zakończony] Plotki, ploteczki - wygraj książkę "Anatomia skandalu".

Plotki, ploteczki - wygraj książkę "Anatomia skandalu".

Anatomia skandalu stopniowo odkrywa historię małżeństwa z wyższych sfer, które staje w obliczu kryzysu. James – kochający mąż, świetny tata, wzięty polityk – zostaje oskarżony o przestępstwo. Jego żona Sophie wierzy, że jej mąż jest niewinny, i desperacko próbuje chronić rodzinę przed kłamstwami, które mogłyby ich zniszczyć. Prawniczka Kate jest przekonana o winie Jamesa i chce, by za nią zapłacił. Za wszelką cenę dąży do jego ukarania. I jest jeszcze przyjaciółka Kate, niepozorna Alison, która odkrywa pewien mroczny sekret z przeszłości. Tajemnicę łączącą wszystkie osoby uwikłane w skandal...

Skandal, zwłaszcza w wysokich sferach politycznych, stanowi pożywkę dla wygłodniałych tabloidów poszukujących sensacji. Nic tak nie elektryzuje opinii publicznej, czyli nas, jak kolejne donosy na czerwonych paskach. Zastanówcie się i szczerze odpowiedzcie na pytanie, czy czytujecie sensacyjne artykuły i plotkarskie teksty. Dlaczego tak/nie?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Anatomia skandalu - Jacek Skowroński

Anatomia skandalu

Autor: Sarah Vaughan

Jeden mężczyzna oskarżony o zbrodnię. I trzy kobiety, w których rękach spoczywa jego los. Ta historia powinna trafić na pierwsze strony gazet. Ostra i trzymająca w napięciu powieść o skandalu wśród brytyjskich elit oraz o kobietach, które muszą walczyć o prawdę. Anatomia skandalu stopniowo odkrywa historię małżeństwa z wyższych sfer, które staje w obliczu kryzysu. James – kochający mąż, świetny tata, wzięty polityk – zostaje oskarżony o przestępstwo. Jego żona Sophie wierzy, że jej mąż jest niewinny, i desperacko próbuje chronić rodzinę przed kłamstwami, które mogłyby ich zniszczyć. Prawniczka Kate jest przekonana o winie Jamesa i chce, by za nią zapłacił. Za wszelką cenę dąży do jego ukarania. I jest jeszcze przyjaciółka Kate, niepozorna Alison, która odkrywa pewien mroczny sekret z przeszłości. Tajemnicę łączącą wszystkie osoby uwikłane w skandal… "Prowokacyjna, zniewalająca historia. Nie będziecie chcieli, by się skończyła." -„Marie Claire” "Pięknie napisana, mądra i wciągająca od pierwszej do ostatniej strony." – Claire Douglas, autorka Sióstr i Ktokolwiek widział "Powala na kolana. Szokująca. Wciągająca. Absolutnie genialna." – Eve Chase, autorka Tajemnicy Black Rabbit Hall "Mieszanka Żony idealnej i The Affair – fantastyczna!" – blog BleachHouseLibrary "To jedna z tych rzadkich książek łączących w sobie świetny warsztat pisarski, dopracowane postaci i historię, która nie pozwala przerwać czytania. […] Ma to, co najlepsze w House of Cards i Tajemnej historii." – Fiona Cummins, autorka Grzechotu kości

Regulamin
  • Konkurs trwa od 28 lutego do 7 marca włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Burda.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 2254
LubimyCzytać
09-03-2018 08:45
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Blerko
Books13
Knoblauch
Marta
Carla

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2254
LubimyCzytać
09-03-2018 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd