Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
895244 czytelników
2050 dyskusji
126514 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] [Zakończony] Podupadająca gazeta - wygraj książkę "Tylko dobre wiadomości".

Podupadająca gazeta - wygraj książkę "Tylko dobre wiadomości".

Dziennikarka Izabela Oster z dnia na dzień rzuca pracę w telewizji. Nie wszystko jednak toczy się po jej myśli. Nowe oferty pracy nie spływają, a pracodawcy nie pukają do jej drzwi. Na szczęście przyjaciółka składa jej propozycję nie do odrzucenia. Kamila odziedziczyła bowiem podupadające pismo dla pań, natomiast Izabela ma jej pomóc w odzyskaniu dawnej świetności magazynu. Muszą tylko przeprowadzić się do Krakowa… Obydwie przyjaciółki stają przed bardzo trudnymi decyzjami. Ale właściwie dlaczego miałyby nie podjąć wyzwania? Życie pisze różne scenariusze, a do odważnych świat należy.

Szanowni Redaktorzy! Właśnie wyraziliście chęć odratowania podupadającego tytułu prasowego. Z jaką tematyką związana jest gazeta, której sławę macie odbudować? Opiszcie krótko jej profil. Jaki nosi tytuł?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Tylko dobre wiadomości - Jacek Skowroński

Tylko dobre wiadomości

Autor: Agnieszka Krawczyk

Wszyscy kochamy powieści o miłości… Dziennikarka Izabela Oster z dnia na dzień rzuca pracę w telewizji. Nie wszystko jednak toczy się po jej myśli. Nowe oferty pracy nie spływają, a pracodawcy nie pukają do jej drzwi. Na szczęście przyjaciółka, Kamila Rudnicka-Clement, składa jej propozycję nie do odrzucenia. Kobieta odziedziczyła bowiem podupadające pismo dla pań, natomiast Izabela ma jej pomóc w odzyskaniu dawnej świetności magazynu. Muszą tylko przeprowadzić się do Krakowa… Obydwie przyjaciółki stają przed bardzo trudnymi decyzjami. Ale właściwie dlaczego miałyby nie podjąć wyzwania? Życie pisze różne scenariusze, a do odważnych świat należy. Kobiety rzucają się w wir pracy. Los przygotował dla nich wiele niespodzianek: porywającą wenecką podróż, odzyskaną przyjaźń, wiosenny Kraków odkrywany na nowo, a wreszcie miłość… Bo wszystko jest możliwe, tylko trzeba chcieć i odważnie spoglądać w przyszłość. Romantyczna opowieść, która zabierze Was do klimatycznego miasta nad Wisłą, pięknej, słonecznej Wenecji, i wszędzie tam, gdzie warto się zakochać.

Regulamin
  • Konkurs trwa od 23 lutego do 4 marca włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Filia.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 0
gusiakra
04-03-2018 10:39
W naszym miasteczku padła jedyna gazeta-poczytności brak...była tendencyjna i nudna.TAK!!! Z grupką przyjaciół się zmówiłam i "padniętą"redakcję wykupiłam.Gazetę zakładamy.... :"MÓWI SIĘ",taki tytuł jej damy.Redaktor naczelny ja- Gadulska Jaga -rozrywka,krzyżówki,żarty,gra w mądre słowa-no i jedna rubryka już gotowa.Michał Odrzański poprowadzi kącik intymnych i niewygodnych pytań......od seksu do wyrywania gwoździ za pomocą kostki bulionowej.Stefania Romżeski oceni Wasze dobre rymy i liche"wypociny".Super dziełka w druk puścimy.Jagoda Owocna w botanice i zoologii mocna.W naszej gazecie dla każdego coś ciekawego mamy..mówimy,podpowiadamy...a przede wszystkim SŁUCHAMY!!!Czytelnik "panem gościem"się z naszą gazetą czuje,niejeden temat go zainteresuje,a inny redakcji zasugeruje.No i przy tym tylko 0.33 grosze kosztuje.. dopisek redakcyjny: do czytania zapraszamy, o oczekiwania pytamy i odpowiadamy!!!! Z pozdrowieniami zespół redakcji "MÓWI SIĘ"
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 99
Iwa_90
04-03-2018 10:59
Już niebawem w sprzedaży pojawi się nowa gazeta codzienna "W wolnej chwili". Będzie to gazeta dla tych wszystkich, którzy mając wolną chwilę chcieliby ja przeznaczyć na sprawdzenie swojego szczęścia, kreatywności i pomysłowości w konkursach. Codziennie w gazecie będą przedstawiane nowe konkursy podzielone na kategorie:
* dla domu
* kobiecy świat
* męski świat
* świat dziecka
* dla książkoholika i kinomana
* money, money
W gazecie oprócz konkursów będzie można dowiedzieć się o najciekawszych promocjach, akcjach testowania i zwrotów.
Być może dzięki "W wolnej chwili" Twoje wolne chwile będą owocne w nagrody.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 104
Evanlyn
04-03-2018 11:18
"Rybacy serc"
Gazeta o charakterze chrześcijańskim. Mająca na celu umacnianie innych w wierze oraz dostarczanie im ciekawych informacji o historii Kościoła, bądź różnorakich wydarzeniach i eventach z tym związanych, na które mogą się wybrać. Polecająca dobrą muzykę i książki chrześcijańskie. Pokazująca prawdziwe wartości, dążenie do prawdy oraz życie z Mocą. Wypełniona świadectwami ludzi, historiami nawrócenia oraz opisami żywotów świętych. Zawierająca prawdziwe historie, które mogą wysyłać czytelnicy. Uzupełniona cytatami oraz modlitwami.

Motto pierwszego wydania odnowionej gazety: "Nie wiesz chyba już, po co biegniesz... Twoje życie traci sens. Jezus daje nam miłosierdzie, to dzięki Niemu mamy cel."
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 487
jachymcio
04-03-2018 14:26
"Po prostu - spójrz!"

To gazeta łącząca w sobie prostą codzienność i optymistyczne nastawienie psychologii pozytywnej.
To najlepsze tricki na "niesuchego kurczaka", własnoręczne ozdoby na przyjęcie i przeprowadzenie "poważnej rozmowy o życiu" ze swoim lubym.
To historie z własnego podwórka, które inspirują i dają nadzieję.
To informacje ze świata wiedzy i eksperci, którzy pokazują, jak wykorzystać je każdego dnia.
To miejsce, w którym możesz wypowiedzieć się właśnie Ty!
Bo dzieląc się doświadczeniami, tworzymy coraz lepszą rzeczywistość.
Bo przekazując wiedzę, uczymy się od siebie nawzajem.
Bo w każdym spojrzeniu można dostrzec błysk.
Bo optymizmem można zarażać.
I dużo prościej oswoić codzienność z pozytywnym nastawieniem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 110
szusty
04-03-2018 18:21
"Alchemik"

Pismo dla współczesnych sztukmistrzów i pasjonatów magicznych sztuczek. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - zarówno początkujący mag, jak i dyplomowany alchemik!

Chcesz rozkochać w sobie białogłowę? - nic prostszego! Zdradzimy Ci przepisy na najskuteczniejsze eliksiry miłości.
Za dużo chorujesz? - teraz nie musisz się martwić. Z nami znajdziesz panaceum na wszystkie dolegliwości!
Narzekasz na problemy finansowe? - wspólnie położymy im kres. Wskażemy Ci sprawdzone metody pozyskiwania przychylności gwiazd.
Chcesz poznać przyszłość? - specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy cykl artykułów "Przepowiadaj przyszłość wspólnie z Nostradamusem".
Nadal poszukujesz kamienia filozoficznego? - dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie 7 sprawdzonych metod na zamianę ołowiu w złoto!

Uwaga! W najnowszych numerze "Alchemika" ogłosimy konkurs na najskuteczniejszy eliksir nieśmiertelności. Do wygrania w pełni umeblowane laboratorium alchemiczne wyposażone w profesjonalną linię produkcyjną do produkcji specyfiku.
W dodatku znajdziesz pierwszy odcinek kursu korespondencyjnego dla proroków na licencji Gilderoy'a Lockharta z renomowanego Uniwersytetu Magii Hogwartu.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 91
pollymary
04-03-2018 20:46
Szału nie ma. Dziennik prawdziwego Polaka.

Gazeta dla wszystkich, którzy nie mają poważnych problemów, ale chcieliby ponarzekać. Głodni uskarżania się na szarą rzeczywistość czytelnicy znajdą ku temu kolejne 1001 powodów. Poruszające historie z cyklu "Dawniej było lepiej" przypomną, że kiedyś to były czasy, a zostały nam zaledwie cienie wspomnień o dawnej świetności. Dział "Gdzie indziej jest lepiej" dostarczy codziennie nowego katalogu miejsc, gdzie nie pada, jedzenie smakuje bardziej, wi-fi działa szybciej i w ogóle żyje się lepiej. Gdyby jednak wszędobylska moda na coaching i hurra optymizm próbowała podsunąć czytelnikowi skandaliczną myśl, że i w tych czasach, i w tym klimacie można nieźle żyć, sekcja "Gwiazdy mają lepiej" udowodni, że może i tak, ale przecież nas to nie dotyczy. Szczególnie oporni na ten fakt czytelnicy rozsmakują się w wieńczącym dzieło cyklu "Nawet Twój sąsiad ma lepiej".

Ponadto rozbudowana sekcja o pogodzie, z flagowymi cyklami "Kiedy będzie cieplej" i "Znowu za gorąco", horoskop "Czego nie przyniesie Ci kolejny dzień", czy kącik zdrowotny z wyszukanymi trikami, jak skarżyć się na zdrowie bez istotnej przyczyny. Co tydzień specjalny dodatek "Wesołki" a w nim zestaw skutecznych porad, jak rozmawiać z ludźmi zbyt ślepymi, żeby dostrzec nasz ból istnienia.

Szału nie ma. Za droga, za krótka, nieciekawa. Już wkrótce.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 19
Sofia
04-03-2018 21:13
Tu radio "Lubimy słuchać". Witam serdecznie naszych słuchaczy, dzisiaj rozmowa z redaktor naczelną nowego czasopisma,"Kobieta za kierownicą", które już wkrótce na naszym rynku.
- Sofio, prosze zdradź nam co się kryje za tym tytułem?
- Dzień dobry. Gazeta ta będzie przede wszystkim dla kobiet. Dla kobiet, które chcą poczuć się pewnie nie tylko za kierownicą, ale również w codziennym życiu. O czym będziemy pisać? Otóż znajdą się tu porady techniczne, jak przygotować auto na daną porę roku, jak zmienić koło, jak uzupełnić w nim powietrze i wiele, wiele innych. Chcemy pokazać kobietą, że mogą czuć się za kierownicą każdego auta pewnie. Ponadto przedstawimy cykl spotkań ze zwykłymi kobietami, które wykonują niezwykłe zawody, bo typowo męskie, zwiazane z prowadzeniem różnych pojazdów. Będą równiez porady typu: jak wyglądać atrakcyjnie za kierownicą, co powinno się znaleźć w aucie, żeby nasz makijaż wyglądał perfekcyjnie. Będą konkursy oraz krzyżówki z ciekawymi nagrodami, chcemy organizować również zloty naszych czytelników...Zdradzę tajemnice, że w pierwszym numerze znajdziemy wywiad z kobietami, które świetnie prowadzą w szpilkach.
Na koniec chciałabym zaprosić wszystkie Panie jeżdzące, oraz te, które mają zamiar zasiąść za kierownicą do zapoznania się z naszym czasopismem. Obalmy wspólnie mit "baby za kierownicą". Niech zasiądzie za nią Kobieta i to taka przez duże K.
- Dziękuję Ci za rozmowę, Państwu dziękuję za uwagę, przypominam pierwszy numer w sprzedaży już od 8 marca.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 13
Marcin
04-03-2018 21:42
Magazyn "W obiektywie" poświęcony pasjonatom zdjęć.

Na przekór kulturze "selfie" coraz więcej osób docenia zdjęcia wykonywane lustrzanką. Takim właśnie miłośnikom klasycznej techniki wykonywania i wywoływania zdjęć dedykowany jest tytuł literacki "W obiektywie". Nasza gazeta podpowie Ci jak stworzyć własną ciemnię i w jej zaciszu z sentymentem oddawać się wywoływaniu zdjęć klasyczną metodą. Na łamach czasopisma publikować będziemy wszelkiej maści porady i wskazówki. Doradzimy jak dobierać światło oraz jak robić najpiękniejsze ujęcia. Wskażemy techniki wykonywania najpiękniejszych portretów oraz jak uchwycić i uwiecznić piękno otaczającej nas przyrody. Przeprowadzimy czytelnika przez proces wyboru i kupna aparatu, który najlepiej spełni jego potrzeby.
Magazyn obfitować będzie w cykliczne konkursy dla amatorów fotografii. Do wygrania profesjonalne kursy fotografii, poradniki oraz lustrzanki. Już dziś wyciągnij z szafy swój aparat i zacznij rozglądać się za najlepszymi ujęciami!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2156
LubimyCzytać
06-03-2018 15:50
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Weronikka1
pollymary
Glooderal
PauWhite
Pola

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2156
LubimyCzytać
06-03-2018 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd