Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
895633 czytelników
2051 dyskusji
126577 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] [Zakończony] Podupadająca gazeta - wygraj książkę "Tylko dobre wiadomości".

Podupadająca gazeta - wygraj książkę "Tylko dobre wiadomości".

Dziennikarka Izabela Oster z dnia na dzień rzuca pracę w telewizji. Nie wszystko jednak toczy się po jej myśli. Nowe oferty pracy nie spływają, a pracodawcy nie pukają do jej drzwi. Na szczęście przyjaciółka składa jej propozycję nie do odrzucenia. Kamila odziedziczyła bowiem podupadające pismo dla pań, natomiast Izabela ma jej pomóc w odzyskaniu dawnej świetności magazynu. Muszą tylko przeprowadzić się do Krakowa… Obydwie przyjaciółki stają przed bardzo trudnymi decyzjami. Ale właściwie dlaczego miałyby nie podjąć wyzwania? Życie pisze różne scenariusze, a do odważnych świat należy.

Szanowni Redaktorzy! Właśnie wyraziliście chęć odratowania podupadającego tytułu prasowego. Z jaką tematyką związana jest gazeta, której sławę macie odbudować? Opiszcie krótko jej profil. Jaki nosi tytuł?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Tylko dobre wiadomości - Jacek Skowroński

Tylko dobre wiadomości

Autor: Agnieszka Krawczyk

Wszyscy kochamy powieści o miłości… Dziennikarka Izabela Oster z dnia na dzień rzuca pracę w telewizji. Nie wszystko jednak toczy się po jej myśli. Nowe oferty pracy nie spływają, a pracodawcy nie pukają do jej drzwi. Na szczęście przyjaciółka, Kamila Rudnicka-Clement, składa jej propozycję nie do odrzucenia. Kobieta odziedziczyła bowiem podupadające pismo dla pań, natomiast Izabela ma jej pomóc w odzyskaniu dawnej świetności magazynu. Muszą tylko przeprowadzić się do Krakowa… Obydwie przyjaciółki stają przed bardzo trudnymi decyzjami. Ale właściwie dlaczego miałyby nie podjąć wyzwania? Życie pisze różne scenariusze, a do odważnych świat należy. Kobiety rzucają się w wir pracy. Los przygotował dla nich wiele niespodzianek: porywającą wenecką podróż, odzyskaną przyjaźń, wiosenny Kraków odkrywany na nowo, a wreszcie miłość… Bo wszystko jest możliwe, tylko trzeba chcieć i odważnie spoglądać w przyszłość. Romantyczna opowieść, która zabierze Was do klimatycznego miasta nad Wisłą, pięknej, słonecznej Wenecji, i wszędzie tam, gdzie warto się zakochać.

Regulamin
  • Konkurs trwa od 23 lutego do 4 marca włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Filia.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 133
Kamila
24-02-2018 18:17
"Hand made" - cuda ręcznie robione
 
Gazeta dla osób z pasją, zafascynowanych światem ręcznie robionych ozdób, dekoracji i przedmiotów codziennego użytku. Skupiająca zarówno tych, którzy wyrażając siebie, tworzą własnoręcznie arcydzieła, jak i osoby potrafiące docenić talent miłośników rękodzieła. Miesięcznik "Hand made" pozwoli zajrzeć do pracowni uzdolnionych twórców, podejrzeć ich dzieła, ale i zrozumieć sam akt tworzenia. Niezwykłe historie przybliżą postaci pasjonatów i pozwolą spojrzeć na ich prace z innej, bardziej osobistej, perspektywy. Periodyk przedstawi również osoby żywo zainteresowane dziełami sztuki użytecznej, kolekcjonerów i poszukiwaczy dzieł sztuki. Uchyli rąbka tajemnicy jak rozwija się żyłka zbieracza i pasjonata dzieł wykonywanych własnoręcznie.

W czasach, gdy rynek zalewa wszechobecna wielkoseryjna produkcja z Dalekiego Wschodu, coraz więcej osób chce odciąć się od kultury masowej i zwraca się ku hobbystom i ich ręcznie robionym dziełom. Czasopismo wprowadzi nas w świat pasji i niezwykłych umiejętności, pozwali dostrzec i docenić to, co niezwykłe, unikatowe i jedyne w swoim rodzaju.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 447
PauWhite
24-02-2018 19:11
SEN DOBRY

Zapraszamy do prenumeraty ponieważ dla czytelników, którzy prenumerują naszą gazetę przygotowaliśmy wydanie specjalne pt.: Jak spać długo i szczęśliwie
A w nim :
*Wywiad z śpiącą królewną o tym jaki materac dobrać by nie nabawić się odleżyn
*Królewna na ziarnku grochu przestawi TOP20 kołder przyjaznym środowisku
*Macocha Śnieżki opowie o tym jak zmiana poszewki na jedwabną wpłynęło na jej urodę
*Kopciuszek podzieli się swoim sekretem jak zachować świeżość pościeli
*Jak dobrać wzór poszewki by poprawić swój wygląd - Metamorfoza wilka
"To nieprawdopodobne! Uwierzyłam, że to moja babcia" - Czerwony kapturek
" Ta metamorfoza zmieniła moje życie, odniosłem sukces"


W dodatku specjalnym znajdziecie płytę CD, w której Wróżka Chrzestna opowie najpiękniejsze bajki i zaczaruje nasze sny... ZzZZz
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2
Ania
25-02-2018 10:49
Miły dzień.
1. Recenzje książek i filmów.
2. Zapowiedzi książkowe.
3. Kącik dobrych porad.
4. Moda i uroda.
5. Historie z życia wzięte.
6. Kącik kucharski- czyli sprawdzone proste przepisy.
7. Reportaż ,,piechotą przez Polskę'' czyli aktywne zwiedzanie.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 11
darko11
25-02-2018 13:10
Gazeta nasza to lokalne "anonse", już jakiś czas temu popularność jej spadała bo okazywało się że ludzie z ogłoszeniami przenoszą się do internetu więc chwytając się brzytwy podjęłam decyzję że przy współpracy z lokalnymi restauratorami zorganizujemy anonse matrymonialno-towarzyskie i każda wyłoniona para z ogłoszenia dostanie voucher do jednej z restauracji na romantyczną kolację przy winie do tego nie ponosząc żadnych kosztów...
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 307
Glooderal
25-02-2018 15:16
Gazeta nosi tytuł "Sport to nie tylko piłka."
Wszyscy codziennie słyszymy Lewandowski,Messi,Ronaldo coś tam zrobili,ale czy kiedykolwiek usłyszymy o naszym rekordziście świata Robercie Karasiu w double triathlonie? Czy dowiemy się z mediów o Polaku,który został wicemistrzem świata w kategorii siłowej opartej na street workoucie,bądź o innych osiągnięciach naszych sportowców?Niestety nie.Dlatego chcę z całych sił odbudować gazetę,która pozwoli być nam na bieżąco z każdym sportem i tak będziemy mogli pokazać nasze zainteresowanie do innego sportu.Żyjemy w kraju wspaniałych sportowców,którzy zostawiają serce na treningach,poświęcają czas,który mogliby spędzić z rodziną,żeby osiągnąć sukcesy i być docenieni.Z naszą gazetą nie przegapisz żadnego nowego WR czy informacji o przygotowaniach naszych reprezentantów.Oczywiście czytelniku nie musisz się bać,że po jednej bramce Lewandowskiego przez następne dwa tygodnie będzie On widniał na pierwszej stronie.Ten temat zostanie pominięty.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 485
Anna
25-02-2018 16:25
Miesięcznik "Humanistka"
Dla kogo? Dla nowoczesnych kobiet, które znają prawdziwe znaczenie humanizmu.
O czym? O tym, czym żyje każda z nas we współczesnym świecie, kiedy technika i nauka są motorami napędzającymi świat, który bez nich zatrzymałby się i upadł.
Weź do ręki miesięcznik "Humanistka" i przeczytaj historie kobiet takich jak Ty: wykształconych, na odpowiedzialnych stanowiskach, łączących pracę z wychowywaniem dzieci i zobacz jak żyją w zgodzie z naturą i światem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 245
Moonbookster
25-02-2018 20:19
"Na półce"

Ludzie przysyłaliby do niej swoje przemyślenia i opinie o książkach zachęcając lub odradzając ich przeczytanie. Byłaby to prawdziwa perełka dla ludzi kochających książki i zastanawiających się co czytać. Dodatkowo na ostatniej stronie byłby quiz związany z autorami. Zwycięscy dostawaliby jakiś gadżet związany z czytelnictwem np. zakładki do książki albo tematyczny kubek czy torbe. Poprostu raj dla książkomaniaków. Na pierwszej stronie natomiast byłyby ogłoszenia o promocjach w księgarniach. Bo wiadomo książki na wyprzedaży zawsze są mile widziane.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 42
nevtelen
25-02-2018 23:31
"Pieskie życie"

Gazeta z pozoru przeciętna, po tytule zwykły człowiek oceniłby na kolejną tandetę w której opisane są "zabawne" historie z psami typu "zjadł mi kolację z talerza i jestem głodna" i bezwartościowe porady na pytania czytelników "Mój pies nie umie sam zostawać w domu", a odpowiedź: "Zostawiaj go stopniowo samego w domu zaczynając od wyjścia z domu na 5, 10, 15 a później 30 minut". Ot mi raza i wyjaśnienie. W gazecie po metamorfozie byłyby na pewno rady innych czytelników, które są na prawdę cenne. Wywiady ze znanymi właścicielami psów (aktorami itp). Co numer opisana byłaby każda poważna choroba, jakie są pierwsze objawy, jak zapobiegać, jak reagować itp. Byłyby także zdjęcia psów czytelników, konkursy i zero tandetnych dodatków czyt. naklejki, gryzaczki itp, takie dodatki sprawiają, że gazeta robi się droga i bywa, że ludzie nie kupują, bo ten dodatek jest im nie potrzebny. Cena na początek wynosiłaby 1,99 a po czasie promocyjnym 3,99.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 6
ev89100
26-02-2018 08:29
"Kultura codzienna" to gazeta, w której stawiamy na rozmowy ze znanymi artystami oraz młodymi twórcami. Poza wywiadami o kulturze, sztuce i obyczajach znajdziecie tutaj także recenzje spektakli teatralnych, zapowiedzi muzyczne i eseje opisujące świat z nieco innej perspektywy. :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 790
Nat
26-02-2018 19:42
,,Powrót do lat 80''
Tematyką tej gazety jest popkultura lat 80, zarówno polska jak i zagraniczna. Piszemy przede wszystkim o muzyce, filmach, serialach i literaturze tej fascynującej dekady. Opisujemy też zjawiska społeczne lat i modę lat 80. Znajdziecie tu także dział poświęcony subkulturom. Jest to czasopismo skierowane przee wszystkim do osób, których młodość przypadła właśnie na lata 80, aby mogli choć przez chwilę powrócić do tych beztroskich czasów.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd