Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
841196 czytelników
1844 dyskusji
116840 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] [Zakończony] Poza matczynym gniazdem - wygraj książkę "Słodkie życie".

Poza matczynym gniazdem - wygraj książkę "Słodkie życie".

Kornelia Rudzka wreszcie opuszcza dom rodzinny. Nie jest to łatwe, jeśli spędziło się w nim prawie 30 lat. Kornelia nie wierzy w siebie, wyprowadzka to dla niej trudny krok. Na szczęście dziewczyna ma kilka pięknych marzeń, które dodają jej skrzydeł. Przed nią wielkie wyzwania, kilka trudnych decyzji i walka z własnymi słabościami. Dziewczyna spotyka na swojej drodze życzliwe osoby, dzięki którym to, co wydaje się trudne, staje się możliwe. Okazuje się, że wystarczy otworzyć serce na świat i ludzi wokół, aby wypełnić dojmującą pustkę i poczuć się mniej samotnym.

 
Pamiętacie ten moment, gdy po latach mieszkania pod dachem rodziców pakowaliście walizki, by zacząć samodzielne życie? Napiszcie, co Was najbardziej zaskoczyło, gdy już zadomowiliście się w nowym miejscu. A dla tych szczęściarzy, którzy jeszcze mają ten moment przed sobą – jak myślicie, czego najbardziej będzie Wam brakować po opuszczeniu matczynego gniazda?  


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.   


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Słodkie życie - Jacek Skowroński

Słodkie życie

Autor: Krystyna Mirek

Kornelia Rudzka wreszcie opuszcza dom rodzinny. Nie jest to łatwe, jeśli spędziło się w nim prawie 30 lat. Kornelia nie wierzy w siebie, wyprowadzka to dla niej trudny krok. Na szczęście dziewczyna ma kilka pięknych marzeń, które dodają jej skrzydeł. Przed nią wielkie wyzwania, kilka trudnych decyzji i walka z własnymi słabościami. Dziewczyna spotyka na swojej drodze życzliwe osoby, dzięki którym to, co wydaje się trudne, staje się możliwe. Okazuje się, że wystarczy otworzyć serce na świat i ludzi wokół, aby wypełnić dojmującą pustkę i poczuć się mniej samotnym. Tak właśnie wygląda życie. Wszyscy musimy przedrzeć się przez gąszcz życiowych wyborów, by kiedyś wreszcie, w jednej chwili, poczuć słodki smak życia…

Regulamin
  • Konkurs trwa od 26 września do 3 października włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Filia.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 0
anhedonia91
08-10-2017 04:13
Pakowanie walizek. Rozpoczęcie studiów. Od dawna potrafiłam już sama się umyć, ubrać, posprzątać, czy przygotować posiłek. Wrażenia nie zrobiła na mnie konieczność płacenia rachunków, ani budzenia się bez pytania "wstałaś?". Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że w życiu zabrakło adrenaliny związanej z małymi, słodkimi kłamstwami. "Nie, nie piłam nic na imprezie", "Wróciłam przed północą, już spaliście", "Wagary? Zostałam w domu, bo mam gorączkę. O, dotknijcie mojego czoła!". Nikt już nie pozna się na mojej grze aktorskiej, którą uskuteczniałam przecież wyłącznie z miłości i troski o rodziców.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1844
LubimyCzytać
08-10-2017 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd