Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
850850 czytelników
1865 dyskusji
117962 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] [Zakończony] Uśmiech losu - wygraj książkę "Światełko w tunelu".

Uśmiech losu - wygraj książkę "Światełko w tunelu".

Po ostatnich tragicznych wydarzeniach Gerard jest przekonany, że bezpowrotnie Kornelię. Okazuje się jednak, że ciało znalezione w domu Pliszki po pożarze należy do kogoś innego. Gdzie zatem podziała się Kornelia i dlaczego nie daje znaku życia? Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy komisarz dowiaduje się, że jego koledzy stawiają Kornelii absurdalne – jego zdaniem – zarzuty. Mężczyzna rzuca na szalę całą swoją zawodową przyszłość, żeby udowodnić, że podejrzewana przez policję kobieta jest niewinna.

 
Zdarzyło się Wam porzucić wszelką nadzieję? Czy tak jak Gerart myśleliście, że straciliście coś bezpowrotnie, po czym los odmienił się o 180 stopni? Podzielcie się swoją historią, w której dostrzegliście tytułowe „światełko w tunelu”.  


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.   


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Światełko w tunelu - Jacek Skowroński

Światełko w tunelu

Autor: Hanna Greń

Spotkali się w miejscu, gdzie przedpokój stykał się z pokojem lub − innymi słowy − na linii oddzielającej pokój od przedpokoju, i wiedzieli, że tylko od nich zależy, którą wersję wybiorą. Po ostatnich tragicznych wydarzeniach Gerard jest przekonany, że bezpowrotnie utracił to, co było dla niego najważniejsze. Po Kornelii pozostał mu jedynie maleńki kot, którego kobieta zostawiła pod jego opieką przed ich ostatnim rozstaniem. Okazuje się jednak, że ciało znalezione w domu Pliszki po pożarze należy do kogoś innego. Gdzie zatem podziała się Kornelia i dlaczego nie daje znaku życia? Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy komisarz dowiaduje się, że jego koledzy stawiają Kornelii absurdalne – jego zdaniem – zarzuty. Mężczyzna rzuca na szalę całą swoją zawodową przyszłość, żeby udowodnić, że podejrzewana przez policję kobieta jest niewinna. Jednak żeby to zrobić, trzeba ją najpierw odnaleźć. Rozpoczyna się polowanie na Pliszkę. Książka, która od pierwszego zdania chwyta Czytelnika w pułapkę. Hanna Greń udowadnia, że w gatunku kryminału obyczajowego staje się mistrzynią. Jest tu wszystko, co być powinno – pomysł, napięcie, klarowna konstrukcja, pełni sprzeczności bohaterowie, intryga oraz to, co Czytelnicy lubią najbardziej − miłość. Uwaga! Od Światełka w tunelu nie można się oderwać! Serdecznie polecam. Agnieszka Lis Nasączona zwrotami akcji kontynuacja losów Kornelii Pliszki zachwyca nieprzewidywalnością zdarzeń i głębią uczuć. Smakowity torcik kryminalno-obyczajowy, z intuicją w roli wisienki. Przeczytajcie koniecznie! Aneta Kwaśniewska, ksiazkiweterze.pl

Regulamin
  • Konkurs trwa od 19 września do 26 września włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Replika.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 3
klaudia1
26-09-2017 22:17
W tamtym roku kiedy kiedy pisałam maturę często zastanawiałam się jak mój los się dalej potoczy. Jak zdam? Do jakiego miasta się dostane? Złożyłam na 2 kierunki do różnych miast.
Kilka tygodni później byłam na 2 tyg.wyjeździe, w międzyczasie było ogłoszenie na jaki kierunek się dostane.
Sprawdzam wyniki i.. nie dostaje się na wymarzony kierunek. No niestety.
Na szczęście przyjęli mnie na drugi. Teraz tylko załatwienie reszty papierów i mieszkanie.
Wieczorem znajoma pytała jak i co ze studiami i do jakiego miasta się dostałam. Okazało się że ona studiuję już 3 lata w tym mieście i poszukuje współlokatorki bo kilka tygodni temu jedna dziewczyna się wyprowadziła. Tak więc w jednym dniu dostałam się na psychologię z której jestem bardzo zadowolona i miałam już załatwione mieszkanie, mimo że rano straciłam nadzieję że cokolwiek załatwię a na mojej twarzy pojawił się uśmiech od wielu dni.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 247
Wiktoria
26-09-2017 23:57
Moim ,,Światełkiem w tunelu’’, czyli nadzieją i szansą na odnalezienie samej siebie w świecie dorosłości była moja malutka chrześnica. Ukończyłam osiemnaście lat i znalazłam się w dorosłym życiu, w którym będę musiała podejmować mądre i racjonalne decyzję. Bałam się, że nie będę mogła pozwolić sobie na beztroskie chwile i będę musiała porzucić całe szaleństwo. Wiedziałam, że w tym momencie mojego życia nie mogę pozwolić sobie na błędy i złe wybory, bo wszyscy będą wymagać od mojej osoby dorosłości, której tak bardzo nie chciałam przyjąć. Czułam, że straciłam bezpowrotnie jakąś cząstkę mnie. Pojawienie się jej w moim życiu wywróciło je o 180 stopni. Będąc z moją chrześnicą zostawiam za sobą dojrzałą siebie i staje się ponownie dzieckiem, które dzięki niej nigdy nie zostanie wypędzone z mojego serca. Stała się ona moją nadzieją na to, że marzenia z dzieciństwa mogą być wciąż żywe, a wzorowa postawa osoby dorosłej, której tak bardzo bałam się przyjąć odchodzi. Na ten jeden moment mogę zapomnieć o smutnej, szarej, jesiennej, pełnej kłopotów dorosłej rzeczywistości i po prostu się bawić.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1871
LubimyCzytać
28-09-2017 11:56
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!

Wybraliśmy zwycięskie prace:

Edyta
malamii
Panda
Magdalena
AurelieSetnei

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 384
AurelieSetnei
28-09-2017 18:16
Dziękuję! :)
I oczywiście gratulacje dla pozostałych laureatów :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1871
LubimyCzytać
28-09-2017 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd