Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
904747 czytelników
2083 dyskusji
127832 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] [Zakończony] Zakochany czytelnik - wygraj romantyczny wyjazd, pakiet ebooków oraz książek

Zakochany czytelnik


Książek o miłości napisano od groma – takie stwierdzenie nie zdziwi żadnego mola książkowego. Ale które naprawdę koniecznie trzeba poznać? Jakie tytuły należy przynajmniej raz w życiu przeczytać?

Jaka historia miłosna opowiedziana na kartach powieści jest Waszym zdaniem najpiękniejsza, najbardziej wzruszająca i niezapomniana?

Podajcie tytuł książki i nazwisko jej autora oraz napiszcie krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie tę książkę uważacie za najpiękniejszą miłosną historię.

Czekamy na teksty do 250 znaków ze spacjami.

Nagrody

Nagrodzimy tych z Was, którzy przekonają nas do lektury.

I miejsce – voucher na pobyt weekendowy w luksusowym apartamencie o wartości 700 zł (2 noclegi w wybranej przez Zwycięzcę lokalizacji spośród dostępnych na portalu sunandsnow.pl) ufundowany przez serwis Sympatia.pl;

II miejsce – pakiet ebooków – 3 dowolnie wybranych tytułów Wydawnictwa Otwartego – ufundowanych przez Woblink.com oraz 3-miesięczny abonament w serwisie Sympatia.pl o wartości 189 zł;

III miejsce – pakiet 3 książek opublikowanych nakładem Wydawnictwa Harlequin:

Nagrody
Związkologia Ekstaza, euforia Pewnego razu w Paryżu

Konkurs trwa do 28 lutego. Regulamin znajdziecie tutaj.

Powodzenia!

liczba postów na stronie: 
książek: 252
JoannaB
10-03-2015 15:04
Gratuluję i dziękuję!

Znalazłam z ciekawości książkę polecaną przez zwyciężczynię konkursu i przy okazji sprawdziłam ilość znaków. Przekracza wymaganą ilość o 29 znaków. To samo z wypowiedzią osoby zajmującej III miejsce.
Nastąpiło w tym momencie złamanie regulaminu. Nie chcę siać zamętu ani podważać decyzji jury, ale po coś ta ilość znaków jest określona. Sądzę, że większość się nagimnastykowała, żeby spełnić to wymaganie.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 805
Viola
10-03-2015 15:07
Jeśli tak jest w istocie, to masz rację. Sama zawsze kombinuję, by się zmieścić co do 1 znaku w wymagalnej ich ilości.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 686
Marlena
10-03-2015 15:15
A czemu nicki osób, które wygrały nie są hiperłączami, które odnosiłyby do ich wypowiedzi (tak jak to jest w rozwiązaniach innych konkursów)? Chętnie bym poczytała, ale wątek jest bardzo rozległy i trudno odnaleźć nagrodzone wypowiedzi.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2895
livrer
10-03-2015 19:49
Serdecznie gratuluję zwycięzcom, za mądre słowa i polecane książki - ale niesmak pozostaje ... po co ustalać zasady skoro można je zwyczajnie łamać? Przykład wypowiedź Klaudii: 490 znaków ze spacjami. [Wybacz Klaudia - nic osobistego] Twój tekst jest tylko przykładem tej przykrej sytuacji...
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 686
Marlena
10-03-2015 20:04
Są w temacie dwie wypowiedzi użytkowniczek o tym nicku, jedna z nich przepisowa - i myślę, że to ta wygrała.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2895
livrer
10-03-2015 20:32
To może robimy dym o nic? :) Faktycznie jak ktoś kiedyś zasugerował przydałby się licznik znaków wypowiedzi przy okienku - to rozwiązałoby wątpliwości wichrzycieli takich jak my ;) a piszącym znacznie ułatwiło sprawę. No i hiperlinki koniecznie tak oczywiste a tak niezbędne... wykluczyłyby to żmudne szukanie po nicku...
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 886
darkangel
10-03-2015 22:55
Nawet podczas konkursu z książkami do wygrania, ludzie narobią zamętu 😕 zawiść ludzka nie zna granic.... A zwycięzcom gratuluję z całego serca ☺ Wiem jak miłe jest to uczucie ☺
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2251
LubimyCzytać
11-03-2015 12:49
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na pojawiające się komentarze o liczbie znaków w nagrodzonych pracach informujemy, że liczba znaków niestety zmienia się w zależności od tego, w jakim programie się ją sprawdza. Ten sam tekst może różnić się liczbą znaków, jeśli sprawdzić jego statystyki w Wordzie, w OpenOffice lub w Notatniku. Według naszych obliczeń nagrodzone prace mieszczą się we wskazanym limicie znaków.
Dziękujemy bardzo za Państwa komentarze i zapewniamy, że dokładamy starań, aby przeprowadzane na łamach serwisu konkursy były rozstrzygane sprawiedliwie.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 3828
BagatElka
11-03-2015 13:17
I może w końcu niestrudzeni tropiciele nadużyć słownych zajmą się czymś pożytecznym ;)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 252
JoannaB
12-03-2015 09:20
To ja, tropiciel nadużyć słownych! Zajmuję się czymś pożytecznym - tropię nadużycia słowne.
Jeszcze tylko nadmienię, że w mailu, który otrzymałam od serwisu, oprócz informacji o nagrodzie, którą tak, dostałam w tym właśnie konkursie, więc nie może być mowy o zawiści, zazdrości, płakaniu po nocach, było również wyjaśnienie, że jury w trakcie obrad postanowiło wziąć pod uwagę również prace, które przekroczyły regulaminową ilość znaków.
Dziękuję, pozdrawiam, wyciągnięcie wniosków pozostawiam tym, którzy źle odczytali moje intencje. Może chociaż wnioski wyciągną dobre.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2895
livrer
12-03-2015 11:34
Ciesze się, że domysły okazały się jednak bezpodstawne. Szkoda tylko, że nikt z LC nie zajął oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Oszczędziłoby nam to "dymu"...
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 10
TurkusR
14-03-2015 16:25
Właśnie zainteresowałam się całą tą dyskusją. LubimyCzytać napisali "Ten sam tekst może różnić się liczbą znaków, jeśli sprawdzić jego statystyki w Wordzie, w OpenOffice lub w Notatniku" - nie wiem jak Wy liczycie te słowa, ale liczba znaków jest przekroczona i kropka.
Nie ważne w czym sprawdzam!

Potem JoannaB pisze:
" było również wyjaśnienie, że jury w trakcie obrad postanowiło wziąć pod uwagę również prace, które przekroczyły regulaminową ilość znaków."

Teraz to już jest komedia, po co w ogóle ustalać zasady?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 3
Stanisław
14-03-2015 16:34
Zgadzam się, ilość znaków przekroczona i nie trzeba daleko szukać, patrz miejsce I. W jakim programie sprawdzacie te swoje znaki, że Wam się zgadza Drodzy LubimyCzytac.pl? Bo chyba nas w balona robicie! I proszę, nie wyskakujcie mi tu z zawiścią - po co jakiekolwiek zasady ustalać?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2251
LubimyCzytać
15-03-2015 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd