Hyde Park
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. Dyskusje na wszystkie tematy nie związane z serwisem i książkami
850769 czytelników
728 dyskusji
27598 wypowiedziPokaż ostatnią
Czy znalazłby się ktoś chętny aby popisać tradycyjne listy?
liczba postów na stronie: 
książek: 1291
Lysistrata
12-10-2017 23:47
Witam! Szukam osoby do korespondencyjnej wymiany myśli. Kiedyś pisałam z kimś listy i brakuje mi tego codziennego sprawdzania skrzynki pocztowej i czekania z niecierpliwością, aż będzie okazja przeczytać odpowiedź. Zapach perfum po otworzeniu koperty najpewniej mnie uzależnił ^^ Nie zależy mi na poetyckim języku czy artystycznej kaligrafii, tylko na rozmowie, więc jeśli tylko masz ochotę podzielić się kawałkiem siebie, zapraszam na pw ;)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 274
yuukinev
13-10-2017 14:14
Listy piszę od kilku lat, mogę śmiało powiedzieć, że to moja pasja. Przyszedł jesienny okres, w którym chętnie poznam nowych korespondentów. Mam 23 lata, artystyczną duszę i ukochanego kota. Cenię spokój, polne kwiaty, góry i lasy, staram się widzieć piękno we wszystkim co mnie otacza. Uwielbiam melancholię. Czytam głównie fantastykę, unikam romansów. Myślę, że jestem otwarta na wszelkie tematy, rozumiem, że świat ma wiele barw, nie ograniczam się do spojrzenia "czarno-białego".
W listy wkładam sporo czasu i pracy. Oczekuję tego samego.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 42
masztylkowska
03-02-2018 18:18
Listy także są moją pasją - dziś stworzyłam Tablicę korkową na której wiszą listy. To fajne oderwanie się od rzeczywistości.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 723
Mgd
22-10-2017 08:50
Witajcie :)

Również chętnie przywrócę do żywych ten sposób komunikacji. Miałam kiedyś kilka korespondencyjnych koleżanek. Z jedną z nich wymieniałyśmy listy kilka lat. Ale nadszedł czas Internetu i jakoś wszystko umarło. Bo były maile, bo było Gadu-Gadu, bo było szybciej. Brakuje mi papieru i rozmazanego na nim czasem atramentu. Coś o mnie: 32 lata, zootechniczka (pracuję z krowami;)), posiadaczka 3 szczurów i kota. Kocham rower, bieganie, książki i szaleństwa w kuchni. Zapraszam ;) Magdalena
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 8
Tuska
29-10-2017 00:39
Witam!
Listy pisałam jak byłam w podstawówce. Potem były telefony, gg a one poszły w niepamięć. Od długiego czasu marzy mi się ich pisanie ale zawsze miałam to gdzieś z tyłu głowy. Nadszedł czas żeby to zmienić.
Coś o mnie. Mam 21 lat, uwielbiam czytać, jeździć na rowerze, podróżować i spędzać mnóstwo czasu na łonie natury. Jestem raczej pozytywną osobą z milionem pomysłów na minutę.
Jeżeli jest ktoś chętny by zacząć listową korespondencie to czekam na wiadomość. Postaram się szybko na nią odpowiedzieć!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 263
dobrusia
29-10-2017 20:27
Cześć, również szukam kogoś chętnego do wymiany papierowej korespondencji ;) Mam 24 lata, osobowość raczej techniczna, za grosz zdolności artystycznych, za to z przyjemnością odkrywająca nowe rzeczy i zawierająca nowe znajomości :) Zaliczam się raczej do tych spokojniejszych ludzi, którzy swój wolny czas spędzają z kubkiem gorącej herbaty i książką. Zapraszam na priv :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 211
Mqhzfer
02-11-2017 17:23
Witam!
Pomyślałam, że też tu napiszę, choć wątek stary to wygląda na wciąż "żywy". Fascynuje mnie każda forma pisania, ale listy zawsze kochałam, niestety nie miałam okazji poznać wielu regularnych korespondentów. Postanowiłam spróbować jeszcze raz... Aktualnie studiuję biotechnologię, ale tak kocham najróżniejsze odmiany sztuki, także nie wiem, czy bliżej mi do humanistki czy naukowca... Prawda jest taka, że im więcej dla mnie tym lepiej - kocham poznawać nowe rzeczy, ludzi i ich pasje... Chętnie poznałabym kogoś by wymienić opinie, poszerzyć horyzonty lub po prostu popisać o życiu... Będzie mi bardzo miło. Zapraszam na priv ;)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 603
paulame
03-11-2017 19:57
Hej !
To może i ja się "ogłoszę". Mam 29 lat i od 5 mieszkam w Austrii. W czerwcu zostałam mama i obecnie jestem na macierzyńskim :)

Chętnie nawiążę kontakt z innymi mamami, ale nie tylko!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 24
Łukasz
03-11-2017 22:51
Hej, cześć i czołem, pisałem kiedyś listy ale ze względu na moją długą nieobecność kontakty się urwały. Jakby ktoś był zainteresowany pisaniem to chętnie do tego wrócę :) Coś o mnie, mam 23 lata i mam masę nowych historii do opowiedzenia :D
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Dorororo
13-12-2017 20:48
hej :) Jeżeli dalej jesteś zainteresowany, to ja jestem chętna! Nie korespondowałam jeszcze w taki sposób z nikim, a bardzo chciałabym spróbować. Mam 17 lat, jestem dosyć dojrzała jak na swój wiek, uwielbiam słuchać innych, dzielić się radością i rozmawiać równiez na trochę głębsze tematy. :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 368
lawanda
19-11-2017 16:13
Jak miło, że jaszcze ktoś listy pisze. Może i mi się uda nawiązać nową korespondencję...
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 125
Happy
27-11-2017 20:22
Od zawsze intrygowało mnie pisanie listów. Niestety nigdy nie miałam okazji prowadzić z kimś korespondencji. Otwierając skrzynkę pocztową pozostawał niedosyt za każdym razem gdy ze środka wypadały tylko jakieś ulotki. Mimo, że jestem "pokoleniem internetu" to niekoniecznie wystarczają mi krótkie esemesowe odpowiedzi :/ Dla mnie listy są bardziej szczere i takie od serca (: Chciałabym prowadzić z kimś korespondencje. Poszerzyć horyzonty i poznać kogoś podobnego do mnie, kogoś kto tak jak ja uwielbia czytać <3 Można rozmawiać nawet o codziennych sprawach lub spełnianiu marzeń, czy rozwijaniu pasji. W moim środowisku prawie w ogóle się to nie zdarza. Jeżeli ktoś miałby ochotę popisać, bez względu na mój wiek, to zapraszam (: Nie wiem czy ktokolwiek się znajdzie, ale warto spróbować :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Dorororo
13-12-2017 20:44
Hej :) Ja też aktualnie szukam kogoś do korespondencji, zawsze chciałam pisać listy, ale w gronie moich znajomych internet odgrywa dużo ważniejszą rolę niż tradycyjne listy, które przecież są wyjątkowe. Jeżeli nadal jesteś zainteresowana daj znać! :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd