LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. Poruszamy tutaj kwestie dotyczące serwisu: rozwój, propozycje nowych funkcjonalności, zgłaszanie błędów, wszelkie pytania do administracji i wszystko, co dotyczy serwisu.
905995 czytelników
490 dyskusji
23015 wypowiedziPokaż ostatnią
Propozycje nowych funkcjonalności część 3
liczba postów na stronie: 
książek: 10432
tsantsara
10-04-2019 14:12
Proponuję nową funkcjonalność, jaką byłaby możliwość automatycznego, ale łatwo dającego się odłączyć, sybskrybowania nowych opinii, dodanych do książek, które przeczytaliśmy, lecz które nas szczególnie interesują.
Po co?
Nie wiem, jak inni, ale kiedy przeczytam książkę, zanim sam napiszę opinię, czytam (prawie) wszystkie wcześniej dodane. Staram się też pisać o tym, czego wcześniej nikt nie poruszył, a co we mnie wywołała lektura. Jeśli książka mi się bardzo podobała, albo jest kontrowersyjna, chcę przeczytać opinie innych użytkowników LC, którzy ją przeczytali po mnie. To jedyna możliwość, żeby o takich opiniach się dowiedzieć, bo po przeczytaniu jakiegoś tytułu nikt na LC już chyba nie wraca do opinii pod książką. A ja chciałbym, by mnie LC automatycznie powiadamiało, że ktoś dodał nową opinię do książki, którą co prawda dawno przeczytałem, ale o której opinie czytelników wciąż mnie interesują. A najlepiej jeszcze z opcją wyboru, czy chodzi o wszystkich użytkowników, obserwowanych albo przyjaciół na LC.
Świetnie coś takiego funkcjonuje na databazeknih.cz
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2303
Silvery
18-04-2019 14:46
Proponuję dodanie czwartej półki o nazwie "porzucone"/"niedoczytane"/itd. W ten sposób można by oznaczać książki, które z różnych powodów - rozczarowanie książką, strata książki, etc - przeczytało się częściowo.

Podobna opcja - a w zasadzie dwie podobne opcje, ale nie wiem, czy pięć półek to nie byłaby przesada - funkcjonuje na MyAnimeList. Jako "dropped" oznacza się serie, które się porzuciło, jako "on-hold" - serie, które z jakiegoś powodu przestało się czytać/oglądać, ale jest szansa, że się do nich wróci.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd