Świat książek
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. Ogólne dyskusje o książce: nowości wydawnicze, książki wartościowe i godne polecenia, nagrody literackie, spotkania z autorami oraz różnego rodzaju informacje ze świata książki.
913204 czytelników
3532 dyskusji
87539 wypowiedziPokaż ostatnią
Absolutnie wypada przeczytać,a chęci brak.
liczba postów na stronie: 
książek: 369
Dawiro
03-05-2016 08:58
Mam masę książek, które chcę przeczytać a wciąż nie mam wystarczająco czasu na czytanie i zbyt szybko też nie czytam. Kolejnym problemem oddalającym mnie od przeczytania ich jest, że niektóre książki próbuję czytać po angielsku (co dodatkowo zwolniło moje tempo). Do listy książek, które chcę przeczytać wciąż dochodzą też nowe książki. Gdy patrzę na listę książek do przeczytania to widzę wiele, które chciałbym przeczytać jednak wiem, że prawdopodobnie nigdy to nie nastąpi :(
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 140
_Magnolia_
12-05-2016 14:14
W moim przypadku nie to, że wszyscy polecają, tylko po prostu często o nich słychać czy to w filmach czy w zwykłej rzeczywistości, że stwierdziłam, że powinnam znać, żeby lepiej rozumieć.

Obecnie na półce czekają: Rok 1984 Rok 1984 Nowy wspaniały świat Nowy wspaniały świat Sześć światów Hain Sześć światów Hain i Ziemiomorze Ziemiomorze

Przeczytam wtedy kiedy będę miała ochotę, ostatecznie nie jestem zmuszona przez nikogo by już teraz przeczytać.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 390
Lempek
12-05-2016 18:30
Miałem podobnie, jakoś nie kwapiłem się bardzo do przeczytania ale w końcu się zebrałem i rzeczywiście - warto je przeczytać. Nawet jeśli nie są to najlepiej napisane książki, pewnie nie zarwiesz z nimi nocy, sprawiają jednak, że czytelnik zaczyna zastanawiać się nad pewnymi problemami, tak tymi przedstawionymi w książce jak i poza nim. Nowy wspaniały świat czytałem dosyć długo, nie jest... Miałem podobnie, jakoś nie kwapiłem się bardzo do przeczytania ale w końcu się zebrałem i rzeczywiście - warto je przeczytać. Nawet jeśli nie są to najlepiej napisane książki, pewnie nie zarwiesz z nimi nocy, sprawiają jednak, że czytelnik zaczyna zastanawiać się nad pewnymi problemami, tak tymi przedstawionymi w książce jak i poza nim. Nowy wspaniały świat czytałem dosyć długo, nie jest według mnie wybitnym dziełem pod względem stylu (zresztą tak jak i Rok 1984), ale wizja i jej przedstawienie daje do myślenia, na pewno po przeczytaniu tej książki szybko o niej nie zapomnisz. No i faktycznie, częste odniesienia do tych dzieł powodują, że łatwiej będzie je zrozumieć po przeczytaniu ;)
pokaż więcej
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 418
Shadowfax91
13-05-2016 21:03
Na mnie czeka od jakiegoś czasu siedem tomów Prousta "W poszukiwaniu straconego czasu". Mam nadzieję, że mi się spodoba.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 5504
Ytr0001
13-05-2016 22:51
Na mojej półce też czeka, fakt faktem tylko tom 1, ale czeka już od roku. Jednak w końcu nabrałam ochoty i mam zamiar przeczytać go jakoś niedługo ;)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 601
Mini267
17-05-2016 22:20
up
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd