Aktualności
Tutaj można dyskutować na tematy związane z aktualnościami i wydarzeniami.
871005 czytelników
5781 dyskusji
107961 wypowiedziPokaż ostatnią
Ruszyła Kultura Na Widoku
09-10-2018
Autor: LubimyCzytać

Biografie Stanisława Lema i Witolda Gombrowicza. Najnowsza powieść Zygmunta Miłoszewskiego i opowiadania Olgi Tokarczuk. Poezja, klasyki literatury światowej, przedwojenne poradniki i książki edukacyjne dla dzieci. Łącznie ponad 130 tytułów – tyle literackich pereł znajdziecie w Kulturze Na Widoku. Na stronie www.kulturanawidoku.pl, na instalacjach, plakatach i citylightach czytelnicy otrzymują dostęp do kilkudziesięciu legalnych źródeł z e-bookami i audiobookami.

liczba postów na stronie: 
książek: 2043
LubimyCzytać
09-10-2018 11:17
Zapraszamy do dyskusji.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 6696
allison
09-10-2018 12:32
Cenna inicjatywa - to pierwsze, co pomyślałam po przeczytaniu tekstu.

Zaraz potem weszłam na stronę Kultury Na Widoku i okazuje się, że za większość ciekawych tytułów trzeba zapłacić, więc żadnej atrakcji w tym nie widzę.
Żeby mieć wspomniany "dostęp do kilkudziesięciu legalnych źródeł z e-bookami i audiobookami", nie trzeba wchodzić na tę stronę. Wystarczy wpisać tytuł w wyszukiwarkę i też można znaleźć adresy księgarni.

Rozumiem, oczywiście, że program ma promować legalne korzystanie z audiobooków i e-booków, ale czytelnicy pewnie woleliby dostać w prezencie jakieś prawdziwe promocje.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 571
Maciek
10-10-2018 07:35
Dokładnie. Wyszystkie darmowe są z wolne lektury, z płatnych to biografię Beatlesów znalazłem w innym sklepie 10 zł taniej ...
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1198
asymon
09-10-2018 13:48
Kilka lat temu w akcji brała udział Ninateka - cyfrowe archiwum.

Niestety od jakiegoś czasu audiobooki znikają ze strony, jest informacja że przeniesiono je do archiwum i można pojechać do Warszawy na ulicę Wałbrzyską 3/5. Byle nie w poniedziałek, bo w poniedziałek zamknięte.

Na przykład z Kultury na Widoku dowiedziałem się o nagraniu
Solaris Solaris - czytane przez Piotra Fronczewskiego, świetna interpretacja, niestety licencja wygasła i nie posłuchamy. Można podjechać do Warszawy na Wałbrzyską, 27 odcinków, jakieś 8 godzin nagrań, więc dwa dni plus dojazd. Chyba już wiem, co będę robił na emeryturze. Choć może do tego czasu ktoś z nina.gov.pl wpadnie na to, że można "zawiesić" je w sieci?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd