Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
922806 czytelników
2155 dyskusji
131425 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Wakacyjny romans – wygraj książkę „Sekret Heleny”.

Wakacyjny romans – wygraj książkę „Sekret Heleny”.

Dwadzieścia cztery lata temu Helena spędziła magiczne wakacje na Cyprze. Zakochała się wtedy pierwszy raz. Gdy ojciec chrzestny zostawia jej w spadku popadającą w ruinę willę Pandora, Helena powraca na słoneczną wyspę, by wraz z rodziną spędzić tam wakacje. Idylliczny krajobraz wyspy skrywa jednak gęstą pajęczynę sekretów. Helena za nic nie pozwoli, by dowiedzieli się o nich William i Alex, jej mąż i syn. Przeżywający udręki dorastania trzynastoletni Alex jest rozdarty pomiędzy potrzebą chronienia ukochanej matki za wszelką cenę, a nieuniknioną koniecznością zmierzenia się z dorosłymi problemami. Jednocześnie rozpaczliwie pragnie się dowiedzieć, kim był jego prawdziwy ojciec… Przypadkowe spotkanie Heleny z jej ukochanym sprzed lat uruchamia lawinę wypadków, w wyniku których zderzenie teraźniejszości z przeszłością staje się nieuniknione. Helena i jej syn wiedzą, że kiedy Pandora odkryje swoje tajemnice, nic już nie będzie takie jak dawniej...

Historia wakacyjnego romansu to powieść idealna na lato. A czy wam coś takiego się przydarzyło? Może to właśnie na wakacjach udało się wam odnaleźć miłość waszego życia. Podzielcie się wspomnieniami z tego pamiętnego lata.

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Sekret Heleny - Jacek Skowroński

Sekret Heleny

Autor: Lucinda Riley

Magiczny dom, pamiętne lato… Podobno każdy, kto odwiedził willę Pandora po raz pierwszy, musi natychmiast się zakochać… NOWA POWIEŚĆ AUTORKI BESTSELLEROWEJ SERII SIEDEM SIÓSTR Dwadzieścia cztery lata temu Helena spędziła magiczne wakacje na Cyprze. Zakochała się wtedy pierwszy raz. Gdy ojciec chrzestny zostawia jej w spadku popadającą w ruinę willę Pandora, Helena powraca na słoneczną wyspę, by wraz z rodziną spędzić tam wakacje. Idylliczny krajobraz wyspy skrywa jednak gęstą pajęczynę sekretów. Helena za nic nie pozwoli, by dowiedzieli się o nich William i Alex, jej mąż i syn. Przeżywający udręki dorastania trzynastoletni Alex jest rozdarty pomiędzy potrzebą chronienia ukochanej matki za wszelką cenę, a nieuniknioną koniecznością zmierzenia się z dorosłymi problemami. Jednocześnie rozpaczliwie pragnie się dowiedzieć, kim był jego prawdziwy ojciec… Przypadkowe spotkanie Heleny z jej ukochanym sprzed lat uruchamia lawinę wypadków, w wyniku których zderzenie teraźniejszości z przeszłością staje się nieuniknione. Helena i jej syn wiedzą, że kiedy Pandora odkryje swoje tajemnice, nic już nie będzie takie jak dawniej...

Regulamin
  • Konkurs trwa 26 - 1 września włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Albatros. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 1369
triste
01-09-2019 21:33
Parę lat temu będąc studentką byłam zauroczona moim wykładowcą. Nie dość, że inteligentny to do tego cholernie przystojny. Wyglądał dość młodo, więc na początku studiów wzięłam go za studenta ostatniego roku. Do czasu, kiedy nie przyszedł na pierwsze zajęcia w semestrze letnim i poinformował, że to z nim będziemy mieć przyjemność mieć zajęcia. Wtedy też okazało się, że wstawanie na ósmą, wcale nie jest takie trudne i że można dojechać na nie na czas. Semestr o dziwo szybko się skończył i nastała sesja.
Ostatni egzamin zawaliłam. Byłam zdołowana wizją kampani wrześniowej i chcąc poprawić sobie humor zagadałam do tego wykładowcy na FB.
Ku mojemu zdziwieniu, wykładowca połknął haczyk i pisaliśmy ze sobą do 5 nad ranem. Nie minęły dwa dni a w mojej skrzynce znowu pojawiła się od niego wiadomość. Od tamtego czasu pisaliśmy ze sobą codziennie. Któregoś wieczoru postanowiliśmy się spotkać. Chcąc uniknąć spotkania kogoś z uczelni, wybraliśmy się na spacer do lasu na obrzeżach miasta. Randka była cudowna i wkrótce zaczęliśmy się spotykać ze sobą codziennie.
Miałam wrażenie, że spotkałam miłość swojego życia. Pech chciał, że parę miesięcy później usłyszałam rozmowę pewnej studentki z grupką jej znajomych, która chwaliła się z kim zaczęła pisać na Tinderze. Tego samego dnia założyłam swój profil, wrzucając pierwsze lepsze zdjęcie modelki z internetu. Pech chciał, że zostaliśmy sparowani. Jakie było jego zdziwienie gdy zamiast modelki na randce zobaczył mnie. Jeszcze tego samego dnia, mój nieco przedłużony wakacyjny romans dobiegł końca.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 330
biruta
01-09-2019 22:02
Krótka historia jednej znajomości
Było jak w piosence. Morza szum, ptaków śpiew...Sopot, szłam przez skwer. Nie, psa na pewno nie było. Ale był On. Przystojny brunet z prześlicznymi bursztynowymi oczami. I odtąd dzień za dniem upływał razem nam. Molo o zachodzie słońca,spacer dziką plażą. Ale przyszedł dzień, kiedy rozstać musieliśmy się, gdyż wakacji nadszedł kres. Pocałunki, pożegnania, obietnice. Ale życie zweryfikowało deklaracje. Oddaleni od siebie setkami kilometrów nigdy więcej nie spotkaliśmy. Została garść pocztówek, zaschnięta róża i wyblakła już dziś fotografia. I wspomnienia, których nikt nie może odebrać.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2390
LubimyCzytać
01-09-2019 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2390
LubimyCzytać
02-09-2019 10:49
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Gosia
koloola
ZaBOOKowana
memexoxo
Gosia_6

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 102
ZaBOOKowana
02-09-2019 19:35
Dziękuję ;*
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Patrycja
11-09-2019 00:24
Gratuluję wygranej 👏
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd