Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
917886 czytelników
2142 dyskusji
130675 wypowiedziPokaż ostatnią
[Trwa do 31 sierpnia] Noc Księgarń: wygraj kilkadziesiąt książek do czytania nocą!

Noc Księgarń: wygraj kilkadziesiąt książek do czytania nocą!

Czy znasz autorskie, niezależne księgarnie, działające w okolicy twojego zamieszkania? Często kupujesz tam ksiażki? Za co je cenisz? Udaj się do jednej z nich i zrób w niej zdjęcie, będące odpowiedzią na powyższe pytania.

Nie wiesz, gdzie znaleźć niezależną, kameralną księgarnię? Za podpowiedź może ci posłużyć lista kameralnych księgarń biorących udział w akcji Noc Księgarń, dostępna tutaj

Dwa najciekawsze zdjęcia, wykonane w niezależnej księgarni (tj. niebędącej częścią dużych ksiegarń sieciowych) zostaną nagrodzone I i II nagrodą – pakietem książek ufundowanych przez partnerów akcji Noc Księgarń. 
 

 
Regulamin
  • Konkurs trwa od 13 do 31 sierpnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce. Wyniki zostaną opublikowane w pierwszym tygodniu września 2019.
  • Zgłaszając zdjęcie do Konkursu, uczestnik Konkursu oświadcza i potwierdza, że przedmiotowa ilustracja jest jego własnością i została wykonana przez niego samego lub osoby trzecie oraz, że przysługują mu prawa autorskie do tych ilustracji, w tym prawo do wysyłania ich na Konkurs.
  • Zdjęcie zgłoszone do Konkursu musi być wykonane w niezależnej księgarni, niebędącej częścią ogólnopolskich sieci księgarń.
  • Prace powinny zostać umieszczone bezpośrednio w wątku konkursowym. Powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga zdjęcia wgrywanego bezpośrednio do serwisu - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300px. Format pliku graficznego: .jpg. Możecie również umieścić zdjęcie na zewnętrznym serwerze i wkleić link do niego w komentarzu, używając w komentarzu kodu [img] tutaj wstaw link do grafiki [/img]. Pamiętajcie, aby usunąć spacje z kodu.
  • Powyższa specyfikacja nie dotyczy zdjęć umieszczanych na zewnętrznych serwerach. Ich wymiary mogą się różnić.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl oraz organizatorzy akcji Noc Księgarń biorąc pod uwagę takie cechy, jak oryginalność, poczucie humoru, itd.
  • Decyzja wyboru laureatów jest nieodwołalna. Z laureatami skontaktujemy się poprzez serwis lubimyczytać.pl. Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki. Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu – OSDW Azymut. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 
liczba postów na stronie: 
książek: 2339
LubimyCzytać
13-08-2019 15:04
Zapraszamy do udziału w konkursie!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 995
Gosia
17-08-2019 20:42
Wielce kuszący konkursik i bardzo przykro nie brać w nim udziału. Niestety u mnie w mieście nie mamy takiej księgarni, a przynajmniej nie kojarzę. Ja jestem wierna jedynie pewnej księgarni w Krakowie;)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 881
Anksunamun
18-08-2019 18:39
Księgarnia Funfel na warszawskiej Woli znajduje się na osiedlu mieszkaniowym - dzieciaki po szkole wpadają tam pooglądać zabawki, a popołudniami zaglądają dorośli w poszukiwaniu promocji na książki dla starszych ;)

(zdjęcie słabej jakości ze względu na ograniczenia serwisu)

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 303
juka
19-08-2019 12:32
Księgarnia, której nazwy w moim mieście nikt nie zna, bo na szyldzie napisane jest "KSIĘGARNIA". Bardzo kolorowo i nigdy nie wiadomo, na co się trafi :)

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2398
dziulfix
19-08-2019 18:28
Niestety z żalem powiem wam kochani moi, że jedna z moich ulubionych księgarni/antykwariatów która nazywała się po prostu Nasza Książka, nie ma wśród żywych. I to już przeszło 4 lata. Dlatego też wstawiam na zdjęciu ostatni zakup z tejże księgarni. Była to kameralna malutka księgarenka sprzedająca głównie używane i bardzo stare książki. Bardzo często się zaopatrywałam w takowe cudowne pozycje.. i ten zapach.. no cóż.. nic nie może przecież wiecznie trwać.. prawda ?

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 265
Tulipce
19-08-2019 20:25
Miejsce, do którego zawsze wracam! Uwielbiam je za niepowtarzalną atmosferę i wystrój- niespotykany w dużych księgarniach. Dodatkowo cenię to miejsce za różnorodność- książki, których nie znajdę nigdzie indziej o regionalnej tematyce (co widać na zdjęciu). Dodatkowo z uwagi na brak strony internetowej zawsze jak tam jestem znajdę coś co mnie zaskoczy i wychodzę z nowym, niepowtarzalnym zakupem. Nigdy nie wiem czego się spodziewać, na co trafię i co w danej chwili przyciągnie moją uwagę.

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd