Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
913783 czytelników
2121 dyskusji
129499 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Logo wydawnictwa – wygraj książkę „Nadgryzione jabłko”.

Logo wydawnictwa – wygraj książkę „Nadgryzione jabłko”.

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Osobiste i wyjątkowe spojrzenie wieloletniej partnerki twórcy Apple i matki dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Steve Jobs zostawił trwały ślad w rozwoju ludzkości. Bezgranicznie fascynowała go technologia, a on sam odważnie kroczył własną drogą.

Firma Apple kojarzy się z nadgryzionym jabłkiem, co zresztą jest tytułem książki Chrisann Brean. Wyobraźcie sobie, że zakładacie wydawnictwo. Wymyślcie chwytliwą nazwę i co najważniejsze logo, które zachwyci czytelników.

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia - Jacek Skowroński

Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia

Autor: Chrisann Brennan

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Osobiste i wyjątkowe spojrzenie wieloletniej partnerki twórcy Apple i matki dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Steve Jobs zostawił trwały ślad w rozwoju ludzkości. Bezgranicznie fascynowała go technologia, a on sam odważnie kroczył własną drogą. Chrisann Brennan poznała go jeszcze w szkole średniej, pod szorstką powierzchownością dostrzegając wartości często niezauważane przez innych: otwarty umysł, błyskotliwość, wizjonerstwo. Pociągały ją w Jobsie przede wszystkim uduchowienie, młodzieńczy zapał i idealizm. Te cechy wywołały zauroczenie, które z czasem przerodziło się w miłość. Ale geniusz miał też swoje ciemne strony, o których Brennan nie boi się wspominać. Chłód, nieobecność i zamykanie się w sobie także stanowiły część osobowości Jobsa. Nadgryzione jabłko to przede wszystkim intymne i szczere wspomnienia kochanki, towarzyszki życia i przyjaciółki. Książka ukazuje czytelnikowi ludzki wymiar Jobsa i na nowo odkrywa tajemniczą postać twórcy Apple.

Regulamin
  • Konkurs trwa 3 - 9 lipca włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Kompania Mediowa. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 26
Barbara
09-07-2019 23:32
Wydawnictwo nazwałabym Beletrystyka, ponieważ specjalizowałoby się w literaturze pięknej.
Logo Wydawnictwa stanowiłyby dwie połączone litery "W" (od '"Wydawnictwo" i "B" (od "Beletrystyka"), przy czym prawe ramę "W" przechodziłoby w "B".
Banalnie proste, a zarazem jednoznaczne.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 26
Barbara
09-07-2019 23:32
Wydawnictwo nazwałabym Beletrystyka, ponieważ specjalizowałoby się w literaturze pięknej.
Logo Wydawnictwa stanowiłyby dwie połączone litery "W" (od '"Wydawnictwo" i "B" (od "Beletrystyka"), przy czym prawe ramę "W" przechodziłoby w "B".
Banalnie proste, a zarazem jednoznaczne.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2320
LubimyCzytać
09-07-2019 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2320
LubimyCzytać
10-07-2019 13:03
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Bartus20
Anne_Joy
Aksyd
insomnia
juka

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 345
Anne_Joy
10-07-2019 14:56
Ślicznie dziękuję:) Bardzo się cieszę:) Gratulacje dla pozostałych laureatów! Pozdrawiam!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd