Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
913769 czytelników
2121 dyskusji
129497 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Logo wydawnictwa – wygraj książkę „Nadgryzione jabłko”.

Logo wydawnictwa – wygraj książkę „Nadgryzione jabłko”.

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Osobiste i wyjątkowe spojrzenie wieloletniej partnerki twórcy Apple i matki dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Steve Jobs zostawił trwały ślad w rozwoju ludzkości. Bezgranicznie fascynowała go technologia, a on sam odważnie kroczył własną drogą.

Firma Apple kojarzy się z nadgryzionym jabłkiem, co zresztą jest tytułem książki Chrisann Brean. Wyobraźcie sobie, że zakładacie wydawnictwo. Wymyślcie chwytliwą nazwę i co najważniejsze logo, które zachwyci czytelników.

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia - Jacek Skowroński

Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia

Autor: Chrisann Brennan

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Osobiste i wyjątkowe spojrzenie wieloletniej partnerki twórcy Apple i matki dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Steve Jobs zostawił trwały ślad w rozwoju ludzkości. Bezgranicznie fascynowała go technologia, a on sam odważnie kroczył własną drogą. Chrisann Brennan poznała go jeszcze w szkole średniej, pod szorstką powierzchownością dostrzegając wartości często niezauważane przez innych: otwarty umysł, błyskotliwość, wizjonerstwo. Pociągały ją w Jobsie przede wszystkim uduchowienie, młodzieńczy zapał i idealizm. Te cechy wywołały zauroczenie, które z czasem przerodziło się w miłość. Ale geniusz miał też swoje ciemne strony, o których Brennan nie boi się wspominać. Chłód, nieobecność i zamykanie się w sobie także stanowiły część osobowości Jobsa. Nadgryzione jabłko to przede wszystkim intymne i szczere wspomnienia kochanki, towarzyszki życia i przyjaciółki. Książka ukazuje czytelnikowi ludzki wymiar Jobsa i na nowo odkrywa tajemniczą postać twórcy Apple.

Regulamin
  • Konkurs trwa 3 - 9 lipca włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Kompania Mediowa. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 2320
LubimyCzytać
03-07-2019 14:09
Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Edyta
03-07-2019 14:15
Fatałaszek cokolwiek to oznacza a logo to po prostu astrologiczna waga jeśli ten znak nie jest zastrzeżony
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Bartus20
03-07-2019 15:08
Wydawnictwo "Siła umysłu". Chciałbym wydać książkę pod tym samym tytułem aby pokazać,ile czasu zajmuje praca nad książką,jakie myśli potrafią gnieździć się w głowie człowieka i co z nich pięknego można stworzyć.Przecież każdy z nas ma inny mózg pomyślmy ile pięknych książek mogłoby powstać gdyby każdy z ludzi żyjących na Ziemi wziął i coś napisał.Ile ciekawych rzeczy moglibyśmy się dowiedzieć o świecie w którym żyjemy przecież każdy z nas widzi świat inaczej.Czyż to nie jest piękne.Logiem mojego wydawnictwa była by otwarta głowa z której unosiły by się moje myśli,a których każdy z nas ma nieskończenie wiele.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 53
Pat
03-07-2019 15:14
Takie założone przeze mnie wydawnictwo mogłoby się nazywać WydajeCiSię i mieć logo w bardzo stonowanych kolorach, różnych odcieniach szarości i czerni, które przenikały by się wzajemnie. Na pierwszym płótnie byłoby gęsie pióro, na drugim kałamarz z atramentem, na trzecim pergamin albo inny, zwijający się papier, a na czwartym gotowy wytwór, czyli książka z przewracającymi się stronami. One wszystkie nakładały by się na siebie, tworząc obraz w obrazie. A na samym środku, na czarno tkwiłby napis napisany jakąś czcionką typu calibri.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 871
Anksunamun
03-07-2019 15:20
Nazwa wydawnictwa: HOT
Specjalizacja: erotyki
Logo: pionowe czarno-białe oko ze „źrenicą” w górnym kącie
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 345
Anne_Joy
03-07-2019 17:25
Wydawnictwo "Zmysł książkowy" w swojej ofercie posiada zarówno beletrystykę, jak i literaturę faktu. Nasi Czytelnicy znajdą tu książki polskich, jak i zagranicznych autorów, najnowsze wielokrotnie nagradzane tytuły, światową klasykę oraz najświeższe najgorętsze bestsellery. Od literatury obyczajowej, przez thrillery i kryminały, po literaturę podróżniczą i biografie. Dokładamy wszelkich starań, by zadowolić Wasz gust literacki! Starannie pracujemy nad wyborem wydawanych przez nas tytułów, tak by każdy Czytelnik znalazł tu coś dla siebie. Nasze logo to grafika przedstawiająca otwartą książkę, otoczoną przez pięć małych ikonek przedstawiających oko, ucho, nos, usta i dłoń - pięć zmysłów. To nimi kierujemy się wydając nasze książki. Ponieważ mamy rękę i nosa do książek, oczy i uszy szeroko otwarte na książkowy świat i pragniemy, by nasze książki stały się dla Was prawdziwą ucztą literacką:)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 14
tusqa18
03-07-2019 17:48
Nazwa:
Awada-supełkadra
Logo:
dwa szydełka kształtem przypominające różdżki, niekształtne, pokrzywione patyki , ale z charakterystycznym haczykiem na czubkach
Branża:
handmade-robótki szydełkowe
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 379
Jędrek
03-07-2019 21:17
http://www.AlanBit.pl/gifki/logo-serii.png
Wydawnictwo przekazuje wiedzę stosując tzw."edutainment", tj. przekazywanie jej wraz z zabawą tekstem, ilustracją lub piosenką.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 29
Lukas
08-07-2019 17:05
Gdybym założył wydawnictwo, nazwałbym je:

Białe piórko (ang. White Feather)

Logiem wydawnictwa byłoby: białe piórko, podobne do tego, które mogliśmy podziwiać na początku filmu "Forrest Gump"

Hasło reklamowe wydawnictwa: "Wszystkie nasze książki czyta się lekko i przyjemnie, są jak białe piórko unoszące się beztrosko na wietrze, zawsze zaprowadzi was w inne, niezwykłe, interesujące miejsce, opowie nową, niesamowitą i niezapomnianą historię"

Zdecydowałem się na taką nazwę oraz logo, ponieważ piórko nawiązuje do starej tradycji pisania piórkiem namaczanym w atramencie, kojarzy się z pisarstwem. Biały kolor jest kolorem pozytywnym, symbolizuje czystość. W buddyzmie kolor ten oznacza wiedzę a także proces uczenia się. Odnośnie piórka, tak jak wspomniałem wyżej, jest leciutkie, w łatwy sposób może wzbić się w powietrze, przemieścić do najdalszych zakątków świata, tak samo jak robią to historie spisane na kartkach książek, które przenoszą nas w nowe, nieznane nam miejsca. Każde piórko niesie ze sobą własną, niepowtarzalną opowieść.

Uważam, że nazwa zarówno w j. polskim jak i angielskim, jest łatwa do zapamiętania, kojarzy się z branżą wydawniczą książek. Mam nadzieję, że czytelnicy byliby zachwyceni wydawnictwem oraz książkami, które byłyby wybierane do publikacji.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1006
Lilianna
08-07-2019 17:42
Wydawnictwo UCHO
Nie musisz wychodzić z domu, z zestawem podsłuchowym.
Dzięki naszemu wydawnictwu możesz bez problemu poznać najbardziej utajnione sekrety półświatka.
Najtrudniejsze zagadki kryminalne dla wszystkich, którzy mają dobre ucho i chcą podsłuchać najgroźniejszych kryminalistów.
Zapewniamy 100% dyskrecji, nikt się nie dowie...Chyba, że przeczyta tę książkę.
Logo:
Kontury ucha z zakrzywionymi falami dźwiękowymi.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd