Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
879569 czytelników
2008 dyskusji
124248 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Konkurs fotograficzny - wygraj superpakiet książek wydawnictwa W.A.B.

Konkurs fotograficzny - wygraj superpakiet książek wydawnictwa W.A.B.

Opowieść o gruzińskich smakach i zwyczajach. Niezwykła historia rodziny jednego z najwybitniejszych współczesnych amerykańskich pisarzy. Spotkanie ze słowiańskimi bóstwami i pradawnymi obrzędami. Podróż do wymarzonego Paryża. I katowicki kryminał. Tyle różnorodnych historii  z wakacyjnej paczki od wydawnictwa W.A.B możecie zatrzymać w domowych biblioteczkach. 

Wykonajcie zdjęcie ilustrujące tytuł jednej z konkursowych książek. Temat możecie potraktować dosłownie lub metaforycznie. Do pracy załączcie krótki opis, w którym uzasadnicie swój wybór, wyjaśnicie inspirację i wkażecie element(y) nawiązujące do wybranej przez Was książki. Zdjęcie może być zaarażnowaną scenografią lub chwilą uchwyconą w trakcie letniej przechadzki. Liczmy na Waszą pomysłowość! Nie zapomnijcie dodać jej tytułu na począku opisu.


Czekamy na Wasze autorskie fotografie. Opis zdjęcia nie może przekraczać 1000 znaków.

Autorzy pięciu najciekawszych prac otrzymają pakiet pięciu książek wydawnictwa W.A.B: „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji", „Poświata", Przesilenie", „Zawsze będziemy mieli Paryż", „Dziewczynka z zapalniczką".

 
Regulamin
  • Konkurs trwa 6 sierpnia do 19 sierpnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1000 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - wydawnictwu W.A.B. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 
liczba postów na stronie: 
książek: 2059
LubimyCzytać
06-08-2018 14:36
Anna Dziewit-Meller Anna Dziewit-Meller
Marcin Meller Marcin Meller
Michael Chabon Michael Chabon
Katarzyna Berenika Miszczuk Katarzyna Berenika Miszczuk
Emma Beddington Emma Beddington
Mariusz Czubaj Mariusz Czubaj
Gaumardżos! Opowieści z Gruzji Gaumardżos! Opowieści z Gruzji
Poświata Poświata
Przesilenie Przesilenie
Zawsze będziemy mieli Paryż Zawsze będziemy mieli Paryż
Dziewczynka z zapalniczką Dziewczynka z zapalniczką
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 871
Jolanta
06-08-2018 18:28
Zainspirowała mnie książka "Zawsze będziemy mieli Paryż". Od dawna to miasto mnie fascynuje-jego klimat, uroda, zabytki, muzea, kawiarenki...Być może nie bez wpływu na ten zachwyt stolicą Francji jest moje romantyczne usposobienie, przecież mówi się o niej miasto zakochanych.Pamiętam też, jak w dzieciństwie z babcią często oglądałam slajdy z Paryża i słuchałam z wypiekami na twarzy niesamowitych opowieści, które babcia snuła przy okazji. Dane mi było raz odwiedzić to miejsce i czuję niedosyt. Dlatego chętnie skorzystam z kolejnej okazji, aby znowu poczuć atmosferę tego magicznego miejsca.

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 833
Anksunamun
06-08-2018 18:44
Zdjęcie inspirowane okładką książki "Przesilenie": mój narzeczony jako bóg Swarożyc, patron ognia domowego w wydaniu nowoczesnym, a więc gotujący na płycie indukcyjnej.

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 80
Znosemwksiążce
06-08-2018 20:04
Dziewczynka z zapalniczką
Zdjęcie zrobiłam 4 lata temu, ale od razu pomyślałam o nim w nawiązaniu do tytułu książki M. Czubaja. Na zdjęciu moja też 6-letnia (jak w książce) córka w pewnej mrocznej (bo taki klimat książki) kapliczce
podczas wakacji w Grecji.

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 52
Marta-Atek
06-08-2018 23:11
Zawsze będziemy mieli Paryż

Czytając tytuł tej książki od razu pomyślałam o tym zdjęciu. Zostało wykonane parę lat temu, niedługo po powrocie z Paryża. Zdjęcie przedstawia moje dwie miłości: Francję oraz pasję do fotografii. Osobiście jestem zafascynowana tym krajem, językiem, kulturą. Jest też dla mnie wyjątkowym miejscem, gdyż właśnie do Paryża odbyła się moja pierwsza wycieczka zagraniczna z ukochanym. Dlatego też w serduchu zawsze Paryż będzie zajmował szczególne miejsce i w przyszłości znowu się tam razem wybierzemy, bo "Zawsze będziemy mieli Paryż".

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 443
joola
07-08-2018 00:22
Inspiracja - "Przesilenie".
Słowiańskość w pełnym tego słowa znaczeniu.

Łapiące słońce - wg wskazań Swaroga, słowiańskiego boga nieba, światła, słońca i ognia.
Moje wnuczki, próbujące być łapaczkami ostatnich promieni - nim znikną za horyzontem. Tego lata, tajemnicze Bory Tucholskie, ostoja słowiańskości.

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 330
Maja
07-08-2018 06:00
Przesilenie

Zdjęcie przewrotnie nawiązuje do oryginalnej okładki przedstawiając jednak bohaterkę ze sztyletem Juraty, otoczoną ogniem Swarożyca.

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 853
Flusz
07-08-2018 09:30
Słownik języka polskiego podaje takie definicje dla słowa "przesilenie":
1. «moment przełomowy, krytyczny w czymś»
2. «przełomowy okres choroby następujący po jej najcięższym stadium»
3. «moment, w którym Słońce osiąga największe odchylenie od równika»

Moje zdjęcie obrazuje wariant nr 1.

Chorwacki pieseł, zmęczony wiernym kibicowaniem swojej drużynie podczas finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej, widząc, że jego doping nie przynosi pożądanych efektów i jego ukochani Vatreni przegrywają (chwilowo) aż 1:4, w końcu odwraca się tyłem do ekranu żeby nie patrzeć co będzie dalej!

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 4
kamillo121
07-08-2018 17:35
POŚWIATA
Jechałem właśnie do pracy kiedy moim oczom ukazał się piękny widok. W momencie zapomniałem o tym, że trzeba było wstać skoro świt. Obraz zrekompensował wszelkie trudności. Życzyłbym sobie takich więcej.
Na niebie pojawiła się łuna. Wyglądało to tak jakby ktoś podpalił nieboskłon. To zdjęcie od razu skojarzyło mi się z poświatą, a zarazem jedną z wymienionych wyżej książek.

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 101
Panda
07-08-2018 19:27
„Zawsze będziemy mieli Paryż”
Paryż... Ach! Paryż! „Zawsze będziemy mieli Paryż” ! Stolica Francji z Coco Chanel i Napoleonem. Stolica Francji z modelkami i Croissantami. Stolica Francji z wieżą Eiffla i pięknymi kamienicami. Ulice pełne kawiarenek, bagietki na śniadanie, żaby i ślimaki na obiady. Winiarnie wysokiej jakości. Ulice pełne kobiet wymalowanych, szczupłych i pięknych od tak! Wszystko to spotkamy pomijając drugą stronę medalu ;) Wszędzie są dwie strony – nawet w bajkowym Paryżu! Ja tez mogę być Francuską i zawsze mieć Paryż :D Wystarczy troszkę pudru na twarz, kawałek bagietki, nieduży croissant, ukochany przy boku , pomalowane paznokcie i mam swój Paryż <3
Zdjęcie z przed kilku lat. Mój chłopak stara się pomalować mi paznokcie u nóg. W końcu Paryż zobowiązuje ! A co ! ;p

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
zgłoś błąd zgłoś błąd