Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Lindsay Cummings

brak danych
Data urodzenia:

Płeć:
kobieta

Miejsce urodzenia:
brak danych

Oficjalna strona:
brak danych

Tematyka:
brak danych

Dodany przez:
HouseOfReaders

Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
The Death Code
The Death Code
Lindsay Cummings

0 (0 ocen i 0 opinii)
The Death Code Cykl: The Murder Complex
With short, fast-paced, alternating point-of-view chapters, The Death Code starts several weeks after The Murder Complex ended. Zephyr keeps the secret about Meadow close—that if she dies, The Murder...
czytelników: 4 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
The Murder Complex
The Murder Complex
Lindsay Cummings

7 (1 ocen i 0 opinii)
The Murder Complex Cykl: The Murder Complex (tom 1)
An action-packed, blood-soaked, futuristic debut thriller set in a world where the murder rate is higher than the birthrate. For fans of Moira Young’s Dust Lands series, La Femme Nikita, and the m...
czytelników: 79 | opinie: 0 | ocena: 7 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
2
80
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta
Czytelnicy (2)

zgłoś błąd zgłoś błąd