Lindsay Cummings

brak danych
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
The Death Code
The Death Code
Lindsay Cummings

6 (1 ocen i 0 opinii)
The Death Code Cykl: The Murder Complex
With short, fast-paced, alternating point-of-view chapters, The Death Code starts several weeks after The Murder Complex ended. Zephyr keeps the secret about Meadow close—that if she dies, The Murder...
czytelników: 5 | opinie: 0 | ocena: 6 (1 głos)
The Murder Complex
The Murder Complex
Lindsay Cummings

7 (2 ocen i 0 opinii)
The Murder Complex Cykl: The Murder Complex (tom 1)
An action-packed, blood-soaked, futuristic debut thriller set in a world where the murder rate is higher than the birthrate. For fans of Moira Young’s Dust Lands series, La Femme Nikita, and the m...
czytelników: 82 | opinie: 0 | ocena: 7 (2 głosy)
Zenith
Zenith
Lindsay Cummings, Sasha Alsberg

4 (6 ocen i 1 opinii)
Zenith Cykl: The Androma Saga (tom 1)
There is darkness sweeping across the stars. Most know Androma Racella as the Bloody Baroness: a powerful mercenary whose reign of terror stretches across the Mirabel Galaxy. To those aboard her...
czytelników: 47 | opinie: 1 | ocena: 4 (6 głosów) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

3
5
87
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (5)

zgłoś błąd zgłoś błąd