Cyprian Sajna

Cyprian Sajna - twórca i redaktor naczelny portalu: "Pistis - świecki portal uduchowiony" "Sajna jest twórcą dojrzałym do prostoty formy i oszczędności środków. Nie chowa się za barokowymi trikami. B... Cyprian Sajna - twórca i redaktor naczelny portalu:
"Pistis - świecki portal uduchowiony"

"Sajna jest twórcą dojrzałym do prostoty formy i oszczędności środków. Nie chowa się za barokowymi trikami. Buduje znaczenia głównie symbolem i poetyckim obrazem. Jego stylistyka nawiązuje czasem do biblijnych psalmów i pieśni, kiedy indziej do współczesnej poezji. Można odnaleźć w niej bogate inspiracje poetyckie, literackie, ezoteryczne, socjologiczne, psychologiczne… To książka na bezsenne noce, przy kieliszku czerwonego wina – wybierasz trop i podążasz jego śladem… Symbol? Szukasz go, w kolejnych tekstach, rozwiązujesz znaczenie. Myśl? Gonisz ją po swojej głowie, tropisz w kolejnych źródłach. Świta… poranek i kolejne odkrycia. Zanurzając się w świat Autora, masz szansę zbliżyć się też do siebie.(...)Uwielbiam tę książkę. Naprawdę. Świadczy o erudycji autora i, choć to rzadka para, świadczy też o jego wrażliwości. Jednocześnie teksty są spójne. Są wynikiem głębokich przemyśleń, zwątpień, poszukiwań oraz czucia, emocji i pasji." - Margot Queen.

źródło zdjęcia: http://www.youtube.com/user/cypriansajna

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Neurora: Poezje i Myśli Tajemne
Neurora: Poezje i Myśli Tajemne
Cyprian Sajna

6 (1 ocen i 0 opinii)
Neurora: Poezje i Myśli Tajemne
Autor:
Jest to zbiór wierszy i myśli Cypriana Sajny dotyczących duchowości ezoterycznej i religii. Książka jest dwustronna w myśl filozofii dualistycznej, można czytać ją więc zarówno od strony ciemnej, jak...
czytelników: 12 | opinie: 0 | ocena: 6 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
2
10
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (2)

zgłoś błąd zgłoś błąd