Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

April Genevieve Tucholke

April Genevieve Tucholke is a full-time writer who digs classic movies, redheaded villains, big kitchens, and discussing murder at the dinner table. She and her husband—a librarian, former rare-book d... April Genevieve Tucholke is a full-time writer who digs classic movies, redheaded villains, big kitchens, and discussing murder at the dinner table. She and her husband—a librarian, former rare-book dealer, and journalist—live in Oregon. Between the Devil and the Deep Blue Sea is her first novel.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/author/show/5288442.April_Genevieve_Tucholke

źródło zdjęcia: http://www.goodreads.com/author/show/5288442.April_Genevieve_Tucholke

pokaż więcej
Data urodzenia:

Płeć:
kobieta

Miejsce urodzenia:
brak danych

Oficjalna strona:
Przejdź do strony www

Tematyka:
Fntastyka

Dodany przez:
Naddia

Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Between the Devil and the Deep Blue Sea
Between the Devil and the Deep Blue Sea
April Genevieve Tucholke

0 (0 ocen i 0 opinii)
Between the Devil and the Deep Blue Sea
You stop fearing the devil when you’re holding his hand… Nothing much exciting rolls through Violet White’s sleepy, seaside town… until River West comes along. River rents the guest house behind Viol...
czytelników: 18 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Between the Spark and the Burn
Between the Spark and the Burn
April Genevieve Tucholke

0 (0 ocen i 0 opinii)
Between the Spark and the Burn
The conclusion to Between the Devil and The Deep Blue Sea, this gothic thriller romance with shades of Stephen King and Daphne du Maurier is a must-read for fans of Beautiful Creatures and Anna...
czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
0
21
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta
Czytelnicy (0)

Lista jest pusta

zgłoś błąd zgłoś błąd