Wendy Perkins

(Dr Wendy Perkins)

Od 22 lat zajmuje się w doradztwem w dziedzinie uzależnień. Jest autorką programu „Courage to Change” („Odwaga, by się zmienić”) i w jego ramach prowadzi ogólnie dostępne seminaria i warsztaty dotyczą... Od 22 lat zajmuje się w doradztwem w dziedzinie uzależnień. Jest autorką programu „Courage to Change” („Odwaga, by się zmienić”) i w jego ramach prowadzi ogólnie dostępne seminaria i warsztaty dotyczące emocjonalnego objadania się i jego związku ze współuzależnieniem. Wendy Perkins zajmuje się również takimi dziedzinami, jak sprzedaż i marketing, a w 1992 roku zainicjowała w Sydney jedną z pierwszych sieci dla kobiet o nazwie Enterprising Women (Przedsiębiorcze Kobiety) zarówno dla profesjonalnego biznesu jak i prowadzonego w domu. Sieć ta prowadzi ośrodki informacyjne wspomagające kontakty biznesowe i prowadzące szkolenia kobiet w sektorze małej przedsiębiorczości.

W 1996 roku objęła stanowisko profesjonalnego mentora w NSW Departament of State & Regional Development’s Women in Business Mentor Program (Departament Stanu i Regionalnego Rozwoju Kobiet w Mentorskim Programie Businessowym w stanie Nowa Południowa Walia). W ramach tego programu doświadczeni właściciele firm pomagali przedsiębiorczym kobietom będącym na wczesnym etapie rozwoju własnej działalności gospodarczej. Wendy Perkins była dyrektorką Business Enterprise Center (Ośrodka Przedsiębiorczości Businessowej) w St. George & Sutherland Shire i pełniła obowiązki wiceprezesa Rady tego ośrodka w latach 1995-1997.

W latach 1996-1997 była członkinią rady ciała doradczego o nazwie National Micro Business & Consultative Group (Narodowa Grupa Doradcza ds. Małej Przedsiębiorczości) przy rządzie federalnym. Zadaniem Grupy było doradzanie ministrowi ds. małej przedsiębiorczości, członkowi parlamentu Peterowi Reichowi, w zakresie polityki rozwoju małej przedsiębiorczości, która w Australii stanowi większość biznesu. Do zadania tego należało też identyfikowanie głównych barier utrudniających zakładanie i rozwijanie małych firm oraz opracowywanie metod ich usuwania.

źródło opisu: http://www.cojanato.pl/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Chcesz schudnąć, ale nie potrafisz przestać jeść
Chcesz schudnąć, ale nie potrafisz przestać jeść
Sandra Cabot, Wendy Perkins

7,2 (5 ocen i 1 opinii)
Chcesz schudnąć, ale nie potrafisz przestać jeść
Jak na zawsze wyzwolić się od objadania? Książka Wendy Perkins i dr Sandy Cabot jest wyjątkowa, gdyż ukazuje związek pomiędzy chemią mózgu i współuzależnieniem a objadaniem się na tle emocjonalnym. Wi...
czytelników: 13 | opinie: 1 | ocena: 7,2 (5 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
5
8
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (5)

zgłoś błąd zgłoś błąd