Michelle Magorian

brak danych
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Goodnight Mister Tom
Goodnight Mister Tom
Michelle Magorian

6,33 (3 ocen i 0 opinii)
Goodnight Mister Tom
Goodnight Mister Tom is a children’s classic by Michelle Magorian, author of Back Home, about an evacuee from London during the Second World War. Perfect for fans of Carrie’s War by Nina Baw...
czytelników: 20 | opinie: 0 | ocena: 6,33 (3 głosy)
Just Henry
Just Henry
Michelle Magorian

0 (0 ocen i 0 opinii)
Just Henry
'Just Henry' is a mystery-thriller, set in post-war Britain. Whenever Henry can escape his new, and annoying, stepfamily he does, and goes to the cinema. For his school project Henry is given a...
czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
4
16
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (4)

zgłoś błąd zgłoś błąd