Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Michelle Magorian

brak danych
Data urodzenia:

Płeć:
kobieta

Miejsce urodzenia:
brak danych

Oficjalna strona:
brak danych

Tematyka:
brak danych

Dodany przez:
Marcin

Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Goodnight Mister Tom
Goodnight Mister Tom
Michelle Magorian

6,5 (2 ocen i 0 opinii)
Goodnight Mister Tom
Goodnight Mister Tom is a children’s classic by Michelle Magorian, author of Back Home, about an evacuee from London during the Second World War. Perfect for fans of Carrie’s War by Nina Baw...
czytelników: 21 | opinie: 0 | ocena: 6,5 (2 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
3
18
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta
Czytelnicy (3)

zgłoś błąd zgłoś błąd