Kristyn Kusek Lewis

Absolwentka College of the Holy Cross i Vermont College of Fine Arts. Rozpoczęła karierę dziennikarską w dziale zdrowia magazynu "Glamour", następnie współpracowała z pismami "Child" i "New Woman". J... Absolwentka College of the Holy Cross i Vermont College of Fine Arts.
Rozpoczęła karierę dziennikarską w dziale zdrowia magazynu "Glamour", następnie współpracowała z pismami "Child" i "New Woman". Jej artykuły dotyczące zdrowia i związków ukazywały się również na łamach "New York Times", "O:" The Oprah Magazine", "Real Simple", "Reader’s Digest", "Glamour", "Self", "Redbook", "Cosmopolitan", "Marie Claire", "Parents", "Allure", "Good Housekeeping", "Cooking Light", "Health", "Men’s Health" i wielu innych.
Mieszka w Karolinie Północnej z mężem, córeczkami i dwoma wielkimi psami. Pracuje obecnie nad swoją drugą powieścią - miłosną historią dziejącą się w środowisku lekarskim, której idyllę przerywa tragiczny wypadek odmieniający na zawsze życie bohaterów. Jak sama twierdzi, stara się pisać o rzeczach wpływających na jej codzienność - wyzwaniach współczesnego macierzyństwa, zdrowym trybie życia, szukaniu w nim spełnienia i pełni szczęścia.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło zdjęcia: materiał wydawnictwa

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Szczęściara
Szczęściara
Kristyn Kusek Lewis

6,8 (180 ocen i 37 opinii)
Szczęściara
Trzy kobiety, trzy historie. Łączy je przyjaźń. Odpowiedzialna i zachowawcza Waverly prowadzi małą piekarnię. Niestety wpada w długi, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Kate jest żoną mężczyzny, k...
czytelników: 895 | opinie: 37 | ocena: 6,8 (180 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (1)

Przeczytaj także

1
233
654
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (233)

Powiązane treści
Pokaż, co czytasz! [Konkurs]

Nie, tym razem nie będziemy Was przekonywać, że czytanie jest modne. Tym razem po prostu połączymy modę i czytanie. We współpracy z portalem vinted.pl ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są książki i upominki.


więcej
Czas na beztroskie czytanie

Dzisiaj koniec roku szkolnego – od jutra upragnione wakacje! Odrzućcie zatem lektury, skrypty, opracowania – czas na książki, które naprawdę chcecie przeczytać. Szczególnie, aczkolwiek niezobowiązująco, polecamy Wam te, które wydane zostały pod naszym patronatem, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd