Katja Millay

I grew up in Florida where I spent my time hiding from the sun. Then I moved to NYC where I attended film school at NYU and spent my time hiding from the rats. I was a high school film... I grew up in Florida where I spent my time hiding from the sun. Then I moved to NYC where I attended film school at NYU and spent my time hiding from the rats. I was a high school film production/screenwriting teacher in a former life and now I sit at my kitchen table writing stories and ignoring the frightening mountain of laundry threatening to overtake my home. The Sea of Tranquility is my first novel.

źródło opisu: goodreads.com

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Morze spokoju
Morze spokoju
Katja Millay

8,45 (4412 ocen i 633 opinii)
Morze spokoju
Autor:
Żyję w świecie pozbawionym magii i cudów. W miejscu, gdzie nie ma jasnowidzów czy zmiennokształtnych, żadnych aniołów czy supermanów gotowych ocalić Twoje życie. W miejscu, gdzie ludzie umierają, muzy...
czytelników: 9870 | opinie: 633 | ocena: 8,45 (4412 głosów) | inne wydania: 2

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (2)

1
5505
4272
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (209)

Czytelnicy (5505)

Cytaty tego autora (100)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
Najlepsze książki 2014 roku - Waszym zdaniem

W zeszłym roku prezentowaliśmy Wam, Drodzy Czytelnicy, subiektywny wybór najlepszych książek mijającego roku. Najlepsze (ich zdaniem) tytuły wymieniali współpracujący z nami redaktorzy oraz my, administracja serwisu. W tym roku postanowiliśmy podejść do tematu z innej strony i oddać głos Wam – użytkownikom serwisu, twardym danym z naszej bazy i cyfrom, które (ponoć) nigdy nie kłamią.


więcej
Absolutnie niesamowita!

Wydawać by się mogło, że o miłości napisano już wszystko, wykorzystując te wszystkie słowa, które przekazują blask i magię uczuć. Colleen Hoover, autorka „Hopeless”, udowodniła światu, że można zrobić to jeszcze lepiej, piękniej, bardziej intensywnie. Można dotknąć prostych pozornie spraw, używając tak niepozornych środków.


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd