Neil White

Stał się w ostatnich latach gwiazdą brytyjskiego kryminału. Prawnik specjalizujący się w sprawach kryminalnych postanowił zostać pisarzem kilkanaście lat temu. Na sukces musiał jednak zaczekać – dopi... Stał się w ostatnich latach gwiazdą brytyjskiego kryminału.

Prawnik specjalizujący się w sprawach kryminalnych postanowił zostać pisarzem kilkanaście lat temu. Na sukces musiał jednak zaczekać – dopiero w 2007 roku ukazała się jego pierwsza powieść, którą rozpoczął serię z Laurą McGanity i Jackiem Garrettem.

Od tego czasu wiodące brytyjskie wydawnictwo wydaje co roku kolejny kryminał White’a. Są one powiązane postaciami głównych bohaterów, ale każdy stanowi odrębną powieść.

W 2011 Zagłuszyć krzyk stał się bestsellerem nr 1 Amazonu wśród e-booków i pozostawał na 1. miejscu przez 4 tygodnie. Po tym sukcesie rozpoczęła się walka brytyjskich wydawców o autora. Za dwa pierwsze tomy nienapisanej jeszcze serii zapłacono kilkaset tysięcy funtów.

Intryga powieści White’a, z pasjonującą kryminalną zagadką i wiarygodnymi psychologicznymi „rysopisami” bohaterów, odsłania społeczne i obyczajowe tło małego miasteczka. Wszystkie są zainspirowane faktami, a ich realistyczna fabuła osnuta jest wokół rzeczywistych zbrodni.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło zdjęcia: http://www.neilwhite.net

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Ostatni na liście
Ostatni na liście
Neil White

6,87 (84 ocen i 13 opinii)
Ostatni na liście
Autor:
Cykl: Joe i Sam Parker (tom 1)
Policjant i adwokat. Bracia i rywale. Muszą wybrać pomiędzy prawem a rodziną, żeby nie powtórzyła się tragedia sprzed lat. Joe Parker to najbardziej błyskotliwy obrońca w Manchesterze. Sam Parker –...
czytelników: 310 | opinie: 13 | ocena: 6,87 (84 głosy) | inne wydania: 1
Zagłuszyć krzyk
Zagłuszyć krzyk
Neil White

6,54 (264 ocen i 46 opinii)
Zagłuszyć krzyk
Autor:
Cykl: DC Laura McGanity (tom 5)
Literacki kryminał oparty na prawdziwej historii seryjnego mordercy. 1. miejsce w Amazonie przez 4 tygodnie 150 000 sprzedanych egzemplarzy przez 6 miesięcy. Rozbiera je, wiąże, zapycha usta zie...
czytelników: 636 | opinie: 46 | ocena: 6,54 (264 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
416
489
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (5)

Czytelnicy (416)

Cytaty tego autora (1)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd