Redakcja magazynu Speedway Pilot

“Praktyczny przewodnik”, “prawdziwy niezbędnik”, “kompleksowa publikacja” – próba definicji magazynu Speedway Pilot wcale do prostych nie należy, a każdy z przywołanych zwrotów wydaje się być ubogi i... “Praktyczny przewodnik”, “prawdziwy niezbędnik”, “kompleksowa publikacja” – próba definicji magazynu Speedway Pilot wcale do prostych nie należy, a każdy z przywołanych zwrotów wydaje się być ubogi i nie oddaje w pełni tego czym jest Speedway Pilot 2012. Jest to bowiem publikacja jakiej dotychczas na żużlowym rynku wydawniczym w Polsce nie było!

Speedway Pilot bowiem to nie tylko czasopismo (rocznik) na 164 stronach zawierające niezwykle rozbudowane wizytówki klubów, profile zawodników, terminarze czy statystyki. To nie tylko wywiady z gwiazdami światowego speedway’a czy felietony i artykuły najlepszych polskich dziennikarzy traktujących o tematyce żużlowej, ale także bloki i elementy, dzięki którym Speedway Pilot zaprasza Czytelnika do długoterminowej współpracy. A więc krzyżówki, quizy, żużlowy arkusz kalkulacyjny a także gotowe do wypełnienia programy zawodów (uniwersalne ligowe, SGP, SWC), które idealnie uzupełnią i ułatwią śledzenie żużlowych transmisji telewizyjnych czy radiowych.

źródło opisu: speedwaypilot.com

źródło zdjęcia: speedwaypilot.com

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Speedway Pilot
Speedway Pilot
Redakcja magazynu Speedway Pilot

9 (1 ocen i 0 opinii)
Speedway Pilot
“Praktyczny przewodnik”, “prawdziwy niezbędnik”, “kompleksowa publikacja” – próba definicji magazynu Speedway Pilot wcale do prostych nie należy, a każdy z przywołanych zwrotów wydaje się być ubogi i...
czytelników: 1 | opinie: 0 | ocena: 9 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

0
1
0
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (1)

zgłoś błąd zgłoś błąd