Kinga Cherek

Kinga Cherek jest pełnoetatową mamą z cennym, praktycznym doświadczeniem w uczeniu małych dzieci korzystania z nocnika. Wykształcenie lingwistyczne pozwala jej na stały kontakt z bogatą polsko- i obco... Kinga Cherek jest pełnoetatową mamą z cennym, praktycznym doświadczeniem w uczeniu małych dzieci korzystania z nocnika. Wykształcenie lingwistyczne pozwala jej na stały kontakt z bogatą polsko- i obcojęzyczną literaturą dotyczącą dawnych i najnowszych trendów w wychowaniu niemowląt i dzieci. Na zainteresowanie oryginalnymi, nietypowymi rozwiązaniami codziennych problemów z pewnością mają wpływ artystyczne zamiłowania autorki, poparte odbytą gruntowną edukacją artystyczną w zakresie muzyki.

Ponadto jest założycielem, pomysłodawcą i właścicielem prężnie działającej firmy propagującej różne aspekty ekologicznego rodzicielstwa. Firma wprowadziła na rynek m.in. chusty do noszenia dzieci i niemowląt (www.chusta.pl).

Niniejsza książka jest próbą podzielenia się przez autorkę osobistymi doświadczeniami w wychowywaniu dzieci, jak również niestrudzenie zdobywaną rozległą wiedzą teoretyczną i praktyczną dotyczącą różnych aspektów rodzicielstwa. Przebyty w toku studiów kurs literaturoznawczy i pedagogiczny pozwoliły jej na napisanie poradnika, który nie tylko przekazuje istotne informacje w sposób jasny i przystępny, ale także stanowi lekturę wyjątkowo przyjemną w odbiorze.

źródło opisu: http://www.bezpieluch.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=27

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Pożegnanie z pieluszkami, czyli jak łatwo i przyjemnie nauczyć dziecko korzystania z toalety
Pożegnanie z pieluszkami, czyli jak łatwo i przyjemnie nauczyć dziecko korzystania z toalety
Kinga Cherek

7,17 (6 ocen i 2 opinii)
Pożegnanie z pieluszkami, czyli jak łatwo i przyjemnie nauczyć dziecko korzystania z toalety
Autor:
Czytając „POŻEGNANIE Z PIELUSZKAMI” dowiesz się m.in.: Kiedy i jak zacząć uczyć dziecko korzystania z toalety? Jak rozpoznać kiedy dziecko chce siusiu? Jak przeżyć noc bez mokrej piżamki? Czy dieta d...
czytelników: 23 | opinie: 2 | ocena: 7,17 (6 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
12
10
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (12)

zgłoś błąd zgłoś błąd