Jarek Tomszak

Jarek Tomszak urodził się w 1965 roku w Bielsku-Białej. Tam też mieszkał do połowy lat 80., kiedy to wyjechał z Polski. Od 25 lat na stałe mieszka w USA. Studiował reżyserię na Columbia College w Chic... Jarek Tomszak urodził się w 1965 roku w Bielsku-Białej. Tam też mieszkał do połowy lat 80., kiedy to wyjechał z Polski. Od 25 lat na stałe mieszka w USA. Studiował reżyserię na Columbia College w Chicago, po czym zajął się tzw. new media/multimedia. Na co dzień zajmuje się projektowaniem i programowaniem multimedialnych systemów e-Learning. Od blisko 30 lat tworzy poezję i prozę. Dotychczas publikował na portalach literackich, a także wydał dwa tomiki poezji: Przebudzenie i Dziesięciolecia.

źródło opisu: Warszawska Firma Wydawnicza

pokaż więcej
Fani autora
1
5
3
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (5)

Cytaty tego autora (2)

Deszcz siekł tak, że kiedy tylko Autor otworzył drzwi taksówki, zamokła cała prawa strona jego płaszcza. Szybko przebiegł przez chodnik i znalazł się pod daszkiem przy drzwiach wejściowych do budynku. To właśnie deszcz spowodował, że Autor przyjechał do domu taksówką.
Dziś dotyczyły one problemów finansowych banków spermy, sponsorowanych i kontrolowanych przez rząd. Ale to też niewiele go obchodziło. To wersja oficjalna stanowiła jego prawdziwy problem.
zgłoś błąd zgłoś błąd