Thea Sabin

Thea jest redaktorką, pisarką i maniaczką Internetu. Praktykami wiccańskimi zainteresowała się jeszcze jako nastolatka – tak dawno temu, że czasem trudno jej powrócić pamięcią do tego okresu. Na studi... Thea jest redaktorką, pisarką i maniaczką Internetu. Praktykami wiccańskimi zainteresowała się jeszcze jako nastolatka – tak dawno temu, że czasem trudno jej powrócić pamięcią do tego okresu. Na studiach założyła z koleżanką grupę studencką zrzeszającą osoby zainteresowanie pogaństwem i Wicca eklektycznym.
Po tak intensywnym kursie z zakresu podstaw Wicca, panowania nad tłumem, polityki interpersonalnej, radzenia sobie z uczelnianą biurokracją i odpierania ataków ze strony protestujących fundamentalistów, zeszła ze swoimi praktykami „do podziemia” i przez następną dekadę pracowała w zamkniętej grupie kobiet.
Po rozwiązaniu owej grupy przeszła formalny trening, została inicjowana i otrzymała trzeci stopień wtajemniczenia w misteria Tradycyjnego Czarostwa Brytyjskiego. Obecnie mieszka w północno-zachodniej części USA, gdzie wraz z mężem stoi na czele konwentu podążającego ścieżką Tradycyjnego Czarostwa Brytyjskiego.
Thea jest autorką wielu artykułów poświęconych pogaństwu. Przez długi czas pracowała dla wysokonakładowego czasopisma pogańskiego jako redaktorka i autorka felietonów o tematyce astrologicznej. Kiedy nie jest przyklejona do komputera, uczęszcza na zajęcia tai chi i ogląda słabe filmy gangsterskie wyprodukowane w Hongkongu (oczywiście nie w tym samym czasie).

źródło opisu: Wydawnictwo illuminatio

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Wicca. Religia czarownic
Wicca. Religia czarownic
Thea Sabin

7,41 (17 ocen i 2 opinii)
Wicca. Religia czarownic
Autor:
Wicca to pokojowa i oparta na związku z Ziemią religia, która za swoje podstawy przyjmuje tradycję i doświadczenie. Dzięki tej książce dowiesz się dokładnie, czym jest naprawdę Wicca, a przede wszyst...
czytelników: 124 | opinie: 2 | ocena: 7,41 (17 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
26
95
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (26)

zgłoś błąd zgłoś błąd