Susan Snedaker

Susan Snedaker posiada tytuły Bachelor of Arts i Master of Business Administration, jest certyfikowanym inżynierem systemów Microsoft (MCSE), certyfikowanym trenerem Microsoft (MCT) i wykładowcą mate... Susan Snedaker posiada tytuły Bachelor of Arts i Master of Business Administration, jest certyfikowanym inżynierem systemów Microsoft (MCSE), certyfikowanym trenerem Microsoft (MCT) i wykładowcą matematyki (College Preparatory Mathematics (CPM)).

Jest założycielką i głównym konsultantem w firmie VirtualTeam Consulting, LLC -- specjalizującej się w doradztwie biznesowym i technologicznym. VirtualTeam doradza w przygotowywaniu i wdrażaniu planów strategicznych, ulepszeń operacyjnych i platform technologicznych w celu zwiększenia zyskowności przedsiębiorstw.

Przed założeniem VirtualTeam w 2000 roku Susan sprawowała wiele kierowniczych funkcji w firmach takich jak Microsoft, Honeywell, Keane i Apta Software. Jako dyrektor d/s obsługi serwisowej w firmie Keane zarządzała zespołem ponad 1200 osób zapewniających telefoniczny i emailowy serwis różnych produktów Microsoft, między innymi systemu operacyjnego Windows Server.

Jest autorką kilku książek, współautorem i konsultantem wielu innych pozycji na temat Microsoft Windows i technologii zabezpieczeń wydanych przez Syngress. Jej zainteresowania obejmują również dziedziny związane z komunikacją i internetem -- od protokołów TCP/IP po Wi-Fi -- oraz zarządzaniem stronami internetowymi i projektami IT.

źródło opisu: http://helion.pl/autorzy/susan-snedaker,snesus.htm

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Windows Small Business Server 2003. Administracja systemem
Windows Small Business Server 2003. Administracja systemem
Susan Snedaker, Daniel H. Bendell

0 (0 ocen i 0 opinii)
czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Zarządzanie projektami IT w małym palcu
Zarządzanie projektami IT w małym palcu
Susan Snedaker

0 (0 ocen i 0 opinii)
Zarządzanie projektami IT w małym palcu
Kierujesz projektami IT w przedsiębiorstwie? Zarządzasz działem IT? A może chcesz podnieść swoje kwalifikacje, aby zwiększyć konkurencyjność na rynku pracy? Zarządzanie projektami IT to specyficzna dz...
czytelników: 4 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
0
4
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (0)

Lista jest pusta

zgłoś błąd zgłoś błąd