Robert M. Pirsig

Robert Maynard Pirsig (ur. 6 września 1928 r. w Minneapolis) - amerykański pisarz i filozof. Sławę zdobył publikując książkę Zen i sztuka oporządzania motocykla (wyd. 1974 r., wyd. polskie Rebis 1994)... Robert Maynard Pirsig (ur. 6 września 1928 r. w Minneapolis) - amerykański pisarz i filozof. Sławę zdobył publikując książkę Zen i sztuka oporządzania motocykla (wyd. 1974 r., wyd. polskie Rebis 1994).

Książka, jeden z największych bestsellerów wszech czasów w swoim gatunku, opowiadając historię motocyklowej podróży narratora, jego syna i pary przyjaciół przez północne Stany Zjednoczone, mówi o wolności w życiu człowieka, o tym co zmienić w nas samych i otaczającym nas świecie.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Lila: Rozprawa o moralności
Lila: Rozprawa o moralności
Robert M. Pirsig

6,93 (15 ocen i 0 opinii)
Lila: Rozprawa o moralności
Jedną z najważniejszych książek literatury amerykańskiej lat siedemdziesiątych, dziś już owianą legendą, był „Zen i sztuka oporządzania motocykla”. Ten światowy bestseller stał się biblią dla całego p...
czytelników: 56 | opinie: 0 | ocena: 6,93 (15 głosów)
Zen i sztuka obsługi motocykla
Zen i sztuka obsługi motocykla
Robert M. Pirsig

7,18 (185 ocen i 22 opinii)
Zen i sztuka obsługi motocykla
Legendarna książka, która zainspirowała miliony czytelników do zmiany swojego życia. JAK ODNALEŹĆ WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE RÓWNOWAGĘ, SZCZĘŚCIE I WOLNOŚĆ? Jak w epoce pozorów odnaleźć prawdziwą wolno...
czytelników: 709 | opinie: 22 | ocena: 7,18 (185 głosów) | inne wydania: 4

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
270
515
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (5)

Czytelnicy (270)

Cytaty tego autora (7)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
Nie wszystek umrę

Jak co roku 1 listopada wspominamy pisarzy, poetów, literatów i ludzi kultury, którzy zmarli w minionych miesiącach. Fragmentami Waszych opinii pożegnamy kolejny raz Leonarda Cohena, Wandę Chotomską, Richarda Adamsa, Zygmunta Baumana, Wojciecha Młynarskiego, Janusza Głowackiego, Julię Hartwig i wielu innych.


więcej
W drogę z plecakiem

Dla tych, którzy planują wędrówkę z plecakiem i sami nie wiedzą, dokąd zaprowadzi ich droga i dla tych, którzy od zawsze marzą o takiej wyprawie, ale jeszcze się nie zdecydowali jej urzeczywistnić – zestawienie książek o backpackerach. O tych, którzy rzucili wszystko i pojechali gdzieś za cały dobytek mając swój wypchany plecak. 


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd