Dominik Makowski

Urodził się 9 lutego 1984 w Warszawie. Od dzieciństwa związany ze sceną. Swoje pierwsze kroki stawiał na deskach Teatru Stara Prochownia. Od 1997 r. występuje w grupie "Matamorphosis", specja... Urodził się 9 lutego 1984 w Warszawie. Od dzieciństwa związany ze sceną. Swoje pierwsze kroki stawiał na deskach Teatru Stara Prochownia. Od 1997 r. występuje w grupie "Matamorphosis", specjalizującej się w nowoczesnej sztuce iluzji określanej jako "multimedia magic". Od 2002 do 2005 "profesor" warsztatów iluzji scenicznej. Od 2005 członek Stowarzyszenia Młodzieży Mundo Corde. W wolnych chwilach montażysta filmowy i poeta. W zakresie poezji ukazały się jego trzy tomiki: Rak niepoukładanych spraw (2004), Lekarstwo dialogu (2004) oraz napisany wraz z jego Tatą Eugeniuszem Makowskim - Na Bożym froncie (2008).
W 2001 r. w Warszawie na skrzyżowaniu ulicy Hożej z Kruczą przeszedł przez pasy na czerwonym świetle. W pobliżu nie było jednak żadnego patrolu.

źródło opisu: Szeregowy Chłoniak, okładka

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Szeregowy chłoniak
Szeregowy chłoniak
Dominik Makowski

6 (9 ocen i 1 opinii)
Szeregowy chłoniak
O nowotworze z poczuciem humoru? Dlaczego nie! Dominik Makowski, znany współczesny iluzjonista, rozbraja swoją szczerością, gdy z pasją opowiada o wieloletniej batalii z tą chorobą. Autor zaskaku...
czytelników: 23 | opinie: 1 | ocena: 6 (9 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
13
10
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (13)

zgłoś błąd zgłoś błąd