Belinda Gore

Belinda Gore wychowała się w środkowozachodniej części Stanów Zjednoczonych. Zdobyła tradycyjne wykształcenie w zakresie psychologii i administracji publicznej, i jeszcze na studiach doktoranckich pod... Belinda Gore wychowała się w środkowozachodniej części Stanów Zjednoczonych. Zdobyła tradycyjne wykształcenie w zakresie psychologii i administracji publicznej, i jeszcze na studiach doktoranckich podjęła pracę jako psycholog. Działa też na rzecz opieki zdrowotnej kobiet i pracowała w zakładzie poprawczym w Ohio, USA. W latach siedemdziesiątych zgłębiała metafizykę zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Anglii.
W 1984 roku Belinda poznała dr Goodman, antropolożkę religii o międzynarodowej sławie, której badania stały się fundamentem praktyki ekstatycznego transu przy pomocy rytualnych pozycji. W 2005 roku, po śmierci dr Goodman, Belinda przejęła jej stanowisko przewodniczącej Instytutu Cuyamungue w Santa Fe w Nowym Meksyku.

Belinda, wraz z mężem Johnem, mieszka w Columbus w stanie Ohio, USA. Przez wiele lat była psychoterapeutką. Obecnie pracuje jako międzynarodowy trener kadry zarządzającej i doradca do spraw zarządzania.

źródło opisu: nota o autorze

źródło zdjęcia: http://www.belindagore.com

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Ekstatyczne pozycje ciała
Ekstatyczne pozycje ciała
Belinda Gore

5,33 (3 ocen i 0 opinii)
Ekstatyczne pozycje ciała
Autor:
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się medytacją, praktykami szamańskimi i jogą. Autorką książki jest jedna z wybitych studentek dr. Felicitas Goodman, słynnej antropolog która odkr...
czytelników: 20 | opinie: 0 | ocena: 5,33 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
5
14
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (5)

zgłoś błąd zgłoś błąd