Jozef Onoszko

Astrolog-Józef Onoszko.Wykształcenie wyższe uniwersyteckie. Karierę w ezoteryce rozpoczął w latach 70-tych będąc członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Różdżkarzy oraz Łódzkiego Towarzystwa Psychotr... Astrolog-Józef Onoszko.Wykształcenie wyższe uniwersyteckie.
Karierę w ezoteryce rozpoczął w latach 70-tych będąc członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Różdżkarzy oraz Łódzkiego Towarzystwa Psychotronicznego, a następnie będąc w Zarządzie Łódzkiego Klubu "PARA-UFO".
W roku 1986 utworzył Psychotroniczne Szkółki Doskonalenia Umysłu dla młodzieży w Domach Kultury i Liceach Ogólnokształcących w Łodzi.
Był w tym czasie zatrudniony w instytucjach państwowych na etacie instruktora psychotroniki (jedyny taki etat w Polsce).
Na bazie doświadczeń w PSDU zbudował program nauczania pierwszego w świecie sformalizowanego 4-letniego Studium sychotroniki, które powołał do życia dn. 23 września 1990 roku, działającego do chwili obecnej.
Studium Psychotroniki największy triumf święciło w 1992 roku, kiedy to liczba studentów dochodziła do 1000 w jeszcze wtedy nielegalnej szkole.
Józef Onoszko w roku 1988 założył Psychotroniczne Stowarzyszenie Rozwoju Wyższej Świadomości "Refugium" i był jego prezesem do 1993 roku. W tym okresie zorganizował 6 sesji psychotronicznych dla ludności miasta Łodzi, Zjazd ludzi o ciekawych właściwościach oraz I Polski Kongres Psychotroniki (w 1991 r.) na którym została wyłoniona Rada Naukowa d/s nomenklatury i integracji wiedzy, dając początek działalności Instytucji Ekspertalno-Badawczej.
Od 1993 do 2004 roku Józef Onoszko był Prezydentem Stowarzyszenia "Klub Liderów" w Łodzi i w Warszawie. Członek i przez okres 2-ch lat prezes Stowarzyszenia Autorów Programów Edukacyjnych oraz członek Stowarzyszenia "Poznaj Samego Siebie".
Od 2005 roku prezes Towarzystwa Rozwoju Wiedzy Niekonwencjonalnej w Powiązaniu z Nauką Współczesną "Chiron".
Publicysta w różnych periodykach i dziennikach między innymi "Angora", "Gwiazdy i Turystyka", "Czwarty Wymiar", "Wróżka", "Głos Krakowa", "Express Łódzki".
Autor kilkunastu programów szkoleniowych, autor książek "Twój charakter a Twoje mieszkanie", "Numerologia Cheiro-Onoszko" oraz "Symbolika Zdrowia"
Niekwestionowany autorytet i specjalista z zakresu symboliki praktycznej oraz Uniwersalnych Praw Natury - jest twórcą tego przedmiotu nauczania w oparciu o wiedzę Starożytnego Egiptu.
Wykładowca w wielu uczelniach między innymi; Studium Psychotroniki, Studium Liderów, Studium Twórczości, Studium Psychologii Osobowości, Studium Negocjacji, Akademii Astrologii Humanistycznej.
Zastępca Dyrektora Instytucji Ekspertalno-Badawczej.

źródło opisu: http://www.ezo-saritikka.pl/nasi-doradcy/17-onoszko

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Twoje mieszkanie, a Twój charakter
Twoje mieszkanie, a Twój charakter
Jozef Onoszko

7,67 (3 ocen i 2 opinii)
Twoje mieszkanie, a Twój charakter
Autor:
Obserwując i analizując, jak mieszkasz Ty i jak mieszkają inni odkryjesz najgłębsze sekrety ludzkiej duszy - wszystko bowiem, co jest w Tobie, odbija się w Twoim mieszkaniu, jak w lustrze. Jeśli chces...
czytelników: 16 | opinie: 2 | ocena: 7,67 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
3
13
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (3)

Cytaty tego autora (2)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd