Rafael Nadal

Znany również jako: Rafel Nadal
Ur. w 1954 roku w Geronie syn Manuella Nadala i Ollera. Pisze dla „La Vanguardia” oraz współpracuje na stałe jako komentator ze stacjami telewizyjnymi. Pracował dla najważniejszych dzienników w kraju.... Ur. w 1954 roku w Geronie syn Manuella Nadala i Ollera. Pisze dla „La Vanguardia” oraz współpracuje na stałe jako komentator ze stacjami telewizyjnymi. Pracował dla najważniejszych dzienników w kraju. Był dyrektorem „El Periódico de Catalunya” od 2006 do 2010 roku; w tym okresie czasopismo otrzymało między innymi Krajową Nagrodę w dziedzinie Komunikacji (2008), nagrodę dla najlepszego dziennika Europy przyznaną przez European Newspaper Congress (2008), nagrodę za najlepszą okładkę roku od Society for News Design (2007) i nagrodę za najlepszą szatę graficzną w Hiszpanii i Portugalii przyznaną przez SND (2007).
Jest autorem książek "Los mandarines" (Ariel, 2011) i "Quan érem feliços", powieści entuzjastycznie przyjętej przez czytelników, nagrodzonej Josep Pla Award 2012.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Rafa
Rafa
John Carlin, Rafael Nadal

7,32 (146 ocen i 11 opinii)
Rafa
Od czasów Andre Agassiego żaden tenisista nie rozpalił wyobraźni milionów ludzi na całym świecie tak skutecznie jak Rafael Nadal. W świecie współczesnego sportu jest on prawdziwą rzadkością – zawodnik...
czytelników: 278 | opinie: 11 | ocena: 7,32 (146 głosów) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
173
105
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (173)

zgłoś błąd zgłoś błąd