Elżbieta Jastrzębska

Dr Elżbieta Jastrzębska – adiunkt w Zakładzie Filologii Romańskiej Instytutu Neofilologii Uniwersytetu Zielonogórskiego i od 2010 r. kierownik pracowni glottodydaktyki romańskiej. Romanistka i pedagog... Dr Elżbieta Jastrzębska – adiunkt w Zakładzie Filologii Romańskiej Instytutu Neofilologii Uniwersytetu Zielonogórskiego i od 2010 r. kierownik pracowni glottodydaktyki romańskiej. Romanistka i pedagog, wiele lat pracowała jako nauczyciel języków francuskiego, łacińskiego i hiszpańskiego w liceach ogólnokształcących w Zielonej Górze i Nowej Soli. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Neofilologicznego, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Francuskiego PROFEUROPE oraz Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności. Za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej otrzymała w 1998 r. Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej I stopnia. Za zasługi w krzewieniu języka i kultury francuskiej została w 2007 r. odznaczona przez rząd Francji Orderem Kawalerskim Palm Akademickich.

Jej zainteresowania naukowo-badawcze koncentrują się na problematyce autonomii, edukacji twórczej i interkulturowości w dydaktyce języków obcych oraz pedeutologii, a także zastosowaniu strategii psychodydaktyki twórczości w kształceniu sprawności językowych. Pasjonuje się historią, poezją, muzyką klasyczną i turystyką górską.

źródło zdjęcia: www.impulsoficyna.com.pl

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Strategie psychodydaktyki twórczości w kształceniu językowym
Strategie psychodydaktyki twórczości w kształceniu językowym
Elżbieta Jastrzębska

0 (0 ocen i 0 opinii)
Strategie psychodydaktyki twórczości w kształceniu językowym
Zaletą tej rozprawy jest bardzo dobre, syntetyczne i kompetentne osadzenie jej we współczesnych pedagogiach, które uzasadniają inne podejście do kształcenia językowego. Autorka bardzo dobrze łączy kla...
czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
34
5
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (34)

zgłoś błąd zgłoś błąd