Wendy Webb

Amerykańska powieściopisarka, autorka powieści obyczajowych i romansów historycznych. Ukończyła studia na University of Minnesota, gdzie specjalizowała się w dziedzinie nauk politycznych oraz języku... Amerykańska powieściopisarka, autorka powieści obyczajowych i romansów historycznych.
Ukończyła studia na University of Minnesota, gdzie specjalizowała się w dziedzinie nauk politycznych oraz języku francuskim i historii. Po studiach przez jakiś czas mieszka we Francji.
Po powrocie do USA otrzymała staż u kongresmana w Waszyngtonie, a później pracę u senatora Minnesoty.

Gdy wróciła do Minnesoty pracowała dla wielu redakcji lokalnych i krajowych (pisała artykuły o sztuce). Obecnie jest redaktorem naczelnym magazynu Duluth Superior z siedzibą w Duluth, w stanie Minnesota.

Mimo, że kocha swoją karierę jako dziennikarz, nigdy nie zapomniała jej marzenie bycia pisarzem. Znalezienie czasu na pisanie powieści, to było najtrudniejsze. Co z zarabiania na życie i opiekę młodego syna, ona po prostu nie może znaleźć luksus spędzać czas poświęcony śnie. Cel końcu, gdy jej syn Ben Czy ona była w szkole i pracy w domu jako niezależny dziennikarz, uświadomiła sobie, że faktycznie miał czas, aby rozpocząć pisanie swoją pierwszą powieść. I nigdy nie spojrzała.

Wendy dzieli swój czas domów entre w Duluth i Minneapolis i kabiną na Gunflint Trail, qui est na granicy Minnesoty i Kanadzie. Żyje ze swym małżonkiem, fotograf redakcyjny Steve Burmeister, a ich Alaskan malamute, Molly. Jej syn Ben jest w college'u, gdzie jest niewątpliwie najbardziej przystojny i uroczy chłopak w kampusie.

źródło opisu: http://www.wendykwebb.com/

źródło zdjęcia: http://www.wendykwebb.com/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Duchy przeszłości
Duchy przeszłości
Wendy Webb

6,79 (329 ocen i 69 opinii)
Duchy przeszłości
Autor:
Przeszłość rzuca długi cień… a jej duchy wciąż straszą. Hallie dowiaduje się z tajemniczego listu, że jej matka wcale nie zginęła w pożarze. Ojciec kłamał – w rzeczywistości przed trzydziestu laty up...
czytelników: 789 | opinie: 69 | ocena: 6,79 (329 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
384
403
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (3)

Czytelnicy (384)

Cytaty tego autora (2)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd