Terrance Smith

(Autori, Ashan, Vulcan)

Autori pochodzi z Nowej Zelandii. Jest nauczycielem duchowym, mistykiem, naturopatą, doradcą i pisarzem. Propaguje wiedzę wspierającą rozwój oraz ekspresję indywidualnej twórczości. W Polsce ukazały s... Autori pochodzi z Nowej Zelandii. Jest nauczycielem duchowym, mistykiem, naturopatą, doradcą i pisarzem. Propaguje wiedzę wspierającą rozwój oraz ekspresję indywidualnej twórczości.
W Polsce ukazały się jego książki: "Diamentowy Lud" (Euro Aura 2004) i "Sekret Jezusa" (Wena 2009) oraz podwójny album CD "Bliźniacze Dusze, Święte Zaślubiny.", "Alchemia DNA cz.1 Oczyszczenie", "Alchemia DNA cz.II Uzdrawianie", Alchemia DNA cz.III - Komendy"

Pracuje indywidualnie i z grupami, inspiruje i motywuje ludzi. Jego intencją jest przywrócenie na ziemi pokoju i obfitości, i zjednoczenie wszystkich istot. W okresie dzieciństwa dane mu było doświadczyć mistycznej łączności ze Źródłem. Związek ten pogłębił się i rozwinął w wieku młodzieńczym, kiedy to Autori uległ tragicznemu wypadkowi - wpadł pod koła dwunastotonowej ciężarówki. To graniczące ze śmiercią doświadczenie Autori nazywa dziś Inicjacją, w czasie której osiągnął stan podwyższonej świadomości. Inicjacja ta pogłębiła jego możliwości doświadczania własnego „bycia tu i teraz”, a także pozwoliła mu ujrzeć wizję swego przeznaczenia – pracy dla dobra ludzkości. Trwający wiele lat powrót do pełnego zdrowia był dla niego doświadczeniem oświecenia i głębokiego pokoju. Jego wyzdrowienie zadziwiło lekarzy i zostało opisane w literaturze medycznej.

Studiował medycynę naturalną, otrzymał dyplom lekarza naturopatii w South Pacific College of Natural Therapeutics w Auckland w Nowej Zelandii. Studiował też nauki ezoteryczne, technologię pracy z kryształami, metafizykę. Odkrywał ponadwymiarowy poziomy Świadomości Boga. Intensywnie angażuje się w wypełnianie swojej misji, której celem jest jednoczenie się ludzkości w realizacji Boskiego pokoju na Ziemi.

Dużo podróżuje, prowadząc wykłady i warsztaty w różnych krajach. Spotkania te są zaproszeniem do podróży pełnej odkryć, która zmienia na zawsze życie uczestników. Warsztaty Autoriego pozwalają odejść od rzeczywistości zdominowanej przez lęk, doświadczać miłości w codziennym życiu, odzyskać swoją moc i niezależność.

Naucza technik medytacji, samouzdrawiania, oczyszczania ciała z toksyn, regeneracji komórkowej. W programie warsztatów Autoriego znajduje się m.in.: M.A.P - coning, nowa technika wielowymiarowego uzdrawiania, technika rozwoju osobistej mocy poprzez medytację, technika uaktywniania pełnego kodu DNA, praca z energiami i mądrościami starożytnego Egiptu. Od roku 2000 Autori prowadzi seminaria w Egipcie.

źródło opisu: http://www.iww.pl/index.php/artykul/show/id/117

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Diamentowy Lud
Diamentowy Lud
Terrance Smith

7 (1 ocen i 0 opinii)
Diamentowy Lud
W swej książce Autori porusza chyba wszystkie co ważniejsze i co bardziej aktualne zagadnienia związane z szeroko rozumianym rozwojem duchowym (na poziomie indywidualnym, planetarnym i galaktycznym)....
czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 7 (1 głos)
Wiedz, że wiesz
Wiedz, że wiesz
Terrance Smith

0 (0 ocen i 0 opinii)
Wiedz, że wiesz Seria: Inny Świat
Naszym zadaniem tu na Ziemi jest pełna samorealizacja Boga-Jam Jest, w nas. Przywołanie tej mocy otworzy wiele bram zarówno do naszego umysłu, jak i serca prowadząc nas drogą poznania. Wiedza do które...
czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
1
5
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (1)

zgłoś błąd zgłoś błąd