Mark Cahill

Jest amerykańskim autorem książek, mówcą i ewangelistą, docierającym do tysięcy ludzi w ciągu roku, głosząc w szkołach, na rekolekcyjach, konferencjach i obozach, gdzie wyposaża i śmiało zachęca chrze... Jest amerykańskim autorem książek, mówcą i ewangelistą, docierającym do tysięcy ludzi w ciągu roku, głosząc w szkołach, na rekolekcyjach, konferencjach i obozach, gdzie wyposaża i śmiało zachęca chrześcijan do tego, bo zdobywali stracone dusze. Jest autorem 2 książek- "Jedna rzecz, której nie możesz robić w niebie", która została wydrukowana w ponad 400 tys. egzemplarzy i przetłumaczona na m.in. język rosyjski, chiński, hiszpański, rumuński i nepalski oraz drugą-"One heartbeat away" (500 tys. egzemplarzy).
Mark uczęszczał do Auburn University, był koszykarzem. Po ukończeniu szkoły kilka lat spędził w biznesie, następnie oddał swoje życie Jezusowi Chrystusowi i prosił Boga, aby umieścił go w miejscu, gdzie będzie mógł dotykać tak wielu ludzi, jak tylko jest możliwe. W ciągu roku stał się nauczycielem w chrześcijańskim liceum. Chciał uczyć już do końca swego życia, ale Bóg miał w planach coś innego. Mark czuł się powołany do tego, by poświęcić rok na pełnoetatowe głoszenie ewangelii przed rozpoczęciem kariery jako mówca. W 1998r. założył Mark Cahill Ministries. Obecnie mieszka w Stone Mountain w Georgii w Stanach Zjednoczonych.

źródło opisu: tłumaczenie z wikipedii

źródło zdjęcia: markcahillministries.com

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Jedna rzecz, której nie możesz robić w niebie
Jedna rzecz, której nie możesz robić w niebie
Mark Cahill

8,33 (3 ocen i 0 opinii)
Jedna rzecz, której nie możesz robić w niebie
Autor:
“Książka wypełniona jest fascynującymi opisami zdarzeń, praktycznymi wskazówkami oraz otrzeźwiającą mądrością na temat ewangelizacji” - Bill Bright JEDNA RZECZ, KTÓREJ NIE MOŻESZ ROBIĆ W NIEBIE Czy je...
czytelników: 7 | opinie: 0 | ocena: 8,33 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
3
4
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (3)

zgłoś błąd zgłoś błąd