Nancy Werlin

brak danych
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
And Then There Were Four
And Then There Were Four
Nancy Werlin

4 (1 ocen i 0 opinii)
And Then There Were Four
Autor:
New York Times bestselling author Nancy Werlin returns to YA suspense with this page-turner mystery for fans of Lauren Oliver, Neal Shusterman, and Lois Duncan Let's not die today. Not even to make...
czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 4 (1 głos)
Niemożliwe
Niemożliwe
Nancy Werlin

6,68 (526 ocen i 79 opinii)
Niemożliwe
Autor:
Jesteś zbyt ładna! - krzyknęła. - Wolałabym, żebyś była brzydka! Brzydka!I nie oczekiwała od życia zbyt wiele! - Miranda opierała się o ogrodzenie i przez pięć minut krzyczała w stronę Lucy, z okropny...
czytelników: 1334 | opinie: 79 | ocena: 6,68 (526 głosów)
Unthinkable
Unthinkable
Nancy Werlin

0 (0 ocen i 0 opinii)
Unthinkable
Autor:
This much anticipated sequel to the New York Times Bestseller Impossible a fantasy full of suspense, mystery, and romance will appeal to fans of Beautiful Creatures, Raven Boys, and Wicked...
czytelników: 33 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (1)

3
650
716
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (20)

Czytelnicy (650)

Cytaty tego autora (3)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd