Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Nancy Werlin

brak danych
Data urodzenia:

Płeć:
kobieta

Miejsce urodzenia:
brak danych

Oficjalna strona:
Przejdź do strony www

Tematyka:
brak danych

Dodany przez:
IvanG

Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Niemożliwe
Niemożliwe
Nancy Werlin

6,67 (487 ocen i 78 opinii)
Niemożliwe
Autor:
Jesteś zbyt ładna! - krzyknęła. - Wolałabym, żebyś była brzydka! Brzydka!I nie oczekiwała od życia zbyt wiele! - Miranda opierała się o ogrodzenie i przez pięć minut krzyczała w stronę Lucy, z okropny...
czytelników: 1313 | opinie: 78 | ocena: 6,67 (487 głosów)
Unthinkable
Unthinkable
Nancy Werlin

0 (0 ocen i 0 opinii)
Unthinkable
Autor:
This much anticipated sequel to the New York Times Bestseller Impossible a fantasy full of suspense, mystery, and romance will appeal to fans of Beautiful Creatures, Raven Boys, and Wicked...
czytelników: 36 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (1)

2
600
744
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (18)

Czytelnicy (600)

Cytaty tego autora (3)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd