Studio Kosen

Studio Kosen należy do dwóch hiszpańskich autorek: Aurory García i Diany Fernández, które publikują w Hiszpanii od 1998 roku. Pracowały w wielu specjalistycznych hiszpańskich czasopismach, takich jak:... Studio Kosen należy do dwóch hiszpańskich autorek: Aurory García i Diany Fernández, które publikują w Hiszpanii od 1998 roku. Pracowały w wielu specjalistycznych hiszpańskich czasopismach, takich jak: Dokan, Guruguru, Daisuki, Hentai Wet, Yaoi Zone, Minami czy Shirase. W swoim dorobku mają różnorodne serie komiksów jak “Garou chan”, którą w Hiszpanii wydał Amaniaco i “Lettera”, publikowana obecnie co miesiąc na łamach Shirase, mająca niedługo ukazać się w postaci pierwszego tomu liczącego 128 stron.

Autorki publikowały też krótkie historie dla czasopism i magazynów fanzin. W ich kolekcji znajduje się również album “Shadow Wings” ze świetnymi pracami, opublikowany przez Asociacion Chan. Pracowały nad ilustracjami do podręczników do nauki języka japońskiego, podręczników do zarządzania, okładkami na płyty kompaktowe, plakatami wyborczymi, animacjami na strony internetowe, albumami miłośników oraz ilustracjami i postaciami do gier komputerowych. W chwili obecnej współpracują ze Stanami Zjednoczonymi i Polską, jak też nad reedycją serii “Garou chan” oraz innymi odcinkami powstającymi w studio.

źródło opisu: http://kasencomics.com/index.php?p=autorzy&id=20&referer=%3Fp%3Dtytuly%26id_tytulu%3D20

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Garou Chan
Garou Chan
Studio Kosen

5,3 (10 ocen i 2 opinii)
Garou Chan Cykl: Fresh (tom 1)
Do pewnej szkoły chodzi zwykła z pozoru dziewczyna o imieniu Garou, która ma też swoją antypatię. Między obiema dziewczętami trwa ciągła rywalizacja, ponieważ obie zakochują się w tym samym chłopcu o...
czytelników: 18 | opinie: 2 | ocena: 5,3 (10 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
14
3
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (14)

zgłoś błąd zgłoś błąd