Joya Pope przez 16 lat pracowała jako terapeutka, doradca w badaniach przeszłych inkarnacji i jako konsultant osobowości. Od połowy lat siedem-dziesiątych zaczęła nawiązywać duchowy kontakt z istotami... Joya Pope przez 16 lat pracowała jako terapeutka, doradca w badaniach przeszłych inkarnacji i jako konsultant osobowości. Od połowy lat siedem-dziesiątych zaczęła nawiązywać duchowy kontakt z istotami pozaziemskimi.

W 1984 roku w ten właśnie sposób rozpoczęła współpracę z Michaelem i jej zdolności w tym względzie znacznie się pogłębiły. Pięć ostatnich lat Joya Pope poświęciła wyłącznie pracy z Michaelem i materiałem przez niego przekazywanym. Była współautorem książki pt.: "Gra Michaela", regularnie pisze do kwartalnika "Kontakty z Michaelem" w którym ma stałą rubrykę.

W 1990 roku, po wielu latach spędzonych w Kalifornii, przeniosła się do małej miejscowości w północno-zachodnim Arkansas.

Joya Pope prowadzi niezwykle aktywny tryb życia. Przyjmuje prywatnych klientów, pisze, dużo podróżuje po świecie prowadząc warsztaty terapeutyczne ułatwiające ludziom poznanie własnych osobowości. Pomimo tych licznych zajęć znajduje czas dla przyjaciół, na rozrywkę i miłość do swojego – jak go określa – "specjalnego" mężczyzny.

Jest również autorką książki pt.: "Nadchodzące zmiany", w której omawia przeobrażenia jakie będą miały miejsce w ciągu następnych dwudziestu lat. Dotyka ona głównie kwestii socjalnych, ekologicznych i zmian w świadomości mieszkańców Ziemi.

źródło opisu: http://boberov.maszyna.pl/Kippin/185-%A6wiat%20w%20oczach%20michaela/185-00.htm

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Świat w oczach michaela
Świat w oczach michaela
Joya Pope

7,75 (4 ocen i 1 opinii)
Świat w oczach michaela
Autor:
Przewodnik starej duszy po wszechświecie. – Wyjaśniają różne zdarzenia zachodzące w naszym życiu – Odpowiadają na pytanie kim jesteśmy – Pomagają pokierować własnym losem – Służą poszerzeniu pojęcia...
czytelników: 17 | opinie: 1 | ocena: 7,75 (4 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
3
14
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (3)

zgłoś błąd zgłoś błąd