Wojciech Enyama

Wojciech Enyama sportem interesował się od najmłodszych lat. Zaczął od gimnastyki akrobatycznej, później była lekkoatletyka i sporty walki. Od roku 1985 uprawia sporty siłowe. W 2003 r. zadebiutował... Wojciech Enyama sportem interesował się od najmłodszych lat. Zaczął od gimnastyki akrobatycznej, później była lekkoatletyka i sporty walki. Od roku 1985 uprawia sporty siłowe.

W 2003 r. zadebiutował jako strongman. Wziął udział w Pucharze Polski Strongman 2003. W sezonie 2004 startował w zawodach strongman, gdzie dwukrotnie zdobył drugie miejsce, przegrywając tylko z Robertem Szczepańskim.

Mieszka, wraz z żoną Izą, w Kozielcu koło Bydgoszczy. Jest właścicielem firmy z branży telekomunikacyjnej. Interesuje się literaturą fantastyczno-naukową. W 2004 roku w miesięczniku "Science fiction" ukazało się jego debiutanckie opowiadanie pod tytułem "Gołąbek Pokoju".

źródło opisu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Enyama

źródło zdjęcia: Wojciech Enyama sportem interesował się od najmłodszych lat. Zaczął od gimnastyki akrobatycznej, później była lekkoatletyka i sporty walki. Od roku 1985 uprawia sporty siłowe. W 2003 r. zadebiutował jako strongman. Wziął udział w Pucharze Polski Strongman 2003. W sezonie 2004 startował w zawodach strongman, gdzie dwukrotnie zdobył drugie miejsce, przegrywając tylko z Robertem Szczepańskim. Mieszka, wraz z żoną Izą, w Kozielcu koło Bydgoszczy. Jest właścicielem firmy z branży telekomunikacyjnej. Interesuje się literaturą fantastyczno-naukową. W ubiegłym roku[potrzebne źródło] w miesięczniku "Science fiction" ukazało się jego debiutanckie opowiadanie pod tytułem "Gołąbek Pokoju".

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Science Fiction 2004 05 (38)
Science Fiction 2004 05 (38)
Andrzej Pilipiuk, Andrzej Ziemiański, Wojciech Świdziniewski, Robert J. Szmidt, Agnieszka Hałas, Robert Rataj, Mateusz Spychała, Wojciech Jerzy Grygorowicz, Grzegorz Żak, Wojciech Enyama

5 (3 ocen i 0 opinii)
Science Fiction 2004 05 (38)
Achaja – zaginiony rozdział Andrzej Ziemiański Barabasz Wojciech Świdziniewski Gołąbek pokoju Wojciech Enyama Mane, thekel, fares Grzego...
czytelników: 13 | opinie: 0 | ocena: 5 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

0
7
6
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (7)

zgłoś błąd zgłoś błąd