Agnieszka Przybysz

Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji (budowania relacji osobistych, zawodowych, biznesowych, w zespołach). Polska pionierka coachingu i założycielka pierwszego w Polsce Coaching In... Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji (budowania relacji osobistych, zawodowych, biznesowych, w zespołach).
Polska pionierka coachingu i założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.
Autorka wielu programów coachingowych i szkoleniowych, publikacji z CD Sięgnij Gwiazd praktykuj sekret - 5 zasad formułowania celów i jak uniknąć największego błędu oraz książki Przyciągnij Miłość na temat coachingu relacji i związków; publikacji z CD Medytacja Kolorami - czyszczenie centrów energetycznych w Twoim ciele; książki Przyciągnij Sukcesy z Pasją – kariera, biznes z pasją!
Intencją autorki jest, by wzmocnić Twój własny potencjał, byś mógł sam go wykorzystać do budowania lepszych relacji międzyludzkich i kariery z pasją.
Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita”, „Elle”, “Sens”, TVP „Pytanie na śniadanie”, TVN, w Radio Zet, RadioEuro i portalach internetowych, w których jest Ekspertem Coachingu.
Założycielka pierwszego portalu coachingu www.CoachingInstitute.biz oraz serwisu www.AttractLove.pl dla singli i nie tylko, którego celem jest budowanie relacji.
Często nazywana w środowisku/wśród kolegów „Gwiazda Polskiego Coachingu”.
Ma pond piętnastoletnie doświadczenie w biznesie. Zajmowała stanowiska od major account, menedżera do dyrektora sprzedaży i marketingu znanych marek. Pracowała w branżach: reklama, FMCG, elektronika biurowa, telefonia. Prowadzi własną firmę coachingową.
Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Między innymi ukończyła jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie: Szkołę Coachingu: The Coaches Training Institute-CTI USA, akredytowaną przez ICF.
Cechują ją ogromna intuicja i skuteczność działania, głęboka wewnętrzna mądrość, połączone z akceptacją, ciepłem i ludzką życzliwością, a jednocześnie bezpośrednim stylem pracy. Przynosi to doskonałe efekty, o czym świadczą setki referencji i udokumentowanych sukcesów zadowolonych klientów, dostępne w portalu.
Prowadzi z sukcesem coaching osobisty & kariery, menedżerski (executive) & biznesowy, mentoring
dla coachów, warsztaty grupowe (coaching grupowy) w COACHING INSTITUTE, Polska.
Jako coach jest Twoim profesjonalnym parterem, byś stał się osobą, jaką pragniesz zostać, osiągając sukces osobisty i zawodowy z pasją, miłością i radością. Daje Ci sprawdzone narzędzia rozwojowe i coachingowe, które działają skutecznie!

źródło opisu: Strona Autorki

źródło zdjęcia: Strona Autorki

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Kobieca moc
Kobieca moc
Agnieszka Przybysz

5,25 (12 ocen i 10 opinii)
Kobieca moc
Kobieca Moc - odkryj 10 Mocy drzemiących w Tobie. Przebudź Kobiecość, by Przełamać Ukryte Wewnętrzne Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC, byś miała Cudowne Relacje, Miłość i Zawód z Pasją
czytelników: 17 | opinie: 10 | ocena: 5,25 (12 głosów)
Miłość i pieniądze
Miłość i pieniądze
Agnieszka Przybysz

6 (2 ocen i 1 opinii)
Miłość i pieniądze
Miłość i Pieniądze - Jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do Twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z...
czytelników: 8 | opinie: 1 | ocena: 6 (2 głosy)
Przyciągnij miłość
Przyciągnij miłość
Agnieszka Przybysz

4,55 (31 ocen i 15 opinii)
Przyciągnij miłość
Chcesz znaleźć partnera? A może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? Teraz masz w Polsce możliwość skorzystania z profesjonalnego coachingu (czytaj: kouczingu). Jak często zdarza ci się myśleć...
czytelników: 79 | opinie: 15 | ocena: 4,55 (31 głosów)
Przyciągnij sukcesy z pasją
Przyciągnij sukcesy z pasją
Agnieszka Przybysz

4,33 (6 ocen i 1 opinii)
Przyciągnij sukcesy z pasją
Jak przyciągnąć wspaniałą karierę, która da Ci satysfakcję i wspaniałe wynagrodzenie? Jak przejść z korporacji do własnego biznesu z łatwością i sukcesem? Jak skutecznie prowadzić profesjonalny coachi...
czytelników: 16 | opinie: 1 | ocena: 4,33 (6 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

4
60
47
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (60)

zgłoś błąd zgłoś błąd