Gabriel Leonard Kamiński

Urodzony 1.IX.1957 r. w Gorzowie Wlkp. Od 1958 roku mieszka we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna, dawna ul. Przodowników Pracy, obecnie al. gen. J. Hallera. Rodzina pochodzi z Wilna – Kosmowscy mie... Urodzony 1.IX.1957 r. w Gorzowie Wlkp. Od 1958 roku mieszka we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna, dawna ul. Przodowników Pracy, obecnie al. gen. J. Hallera. Rodzina pochodzi z Wilna – Kosmowscy mieszkali na „Górce Bouffałowej”, a potem przy ul. Adama Mickiewicza. Absolwent IV L.O we Wrocławiu, Policealnego Studium Kulturalno-Oświatowego oraz Instytutu Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Wrocławskiego. Poeta, prozaik wydawca, księgarz.
pokaż więcej
Fani autora
10
27
76
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (3)

Czytelnicy (27)

Cytaty tego autora (2)

W chwili uniesienia czuł podświadomie, iż stapia się z otaczającą go przyrodą, że jest podobny do giętkiej brzozy, smukłej topoli i czerpie z nich nieśmiertelną energię ki, o której czytał kiedyś w pismach Steinera. Siadał wówczas w kucki w wysokiej trawie i, unosząc lewą rękę nad głową, łowił nią wolno przepływającą energię, pyłki kwiatów i wszechobecny kurz.
Muszę wam wspomnieć, że Żydom po wejściu w życie "ustaw norymberskich" zakazywano bardzo wielu rzeczy, a praktycznie rzecz biorąc wszystkiego, łącznie z ich własnym życiem.
zgłoś błąd zgłoś błąd