Bogusław Jeremicz

Bogusław Jeremicz posiada 6 dan Karate Kyokushin, wykształcenie wyższe pedagogiczne, fizjoterapeuta. Z karate kyokushin zetknął się po raz pierwszy w klasie maturalnej Liceum Ogólnokształcącego w Szt... Bogusław Jeremicz posiada 6 dan Karate Kyokushin, wykształcenie wyższe pedagogiczne, fizjoterapeuta.
Z karate kyokushin zetknął się po raz pierwszy w klasie maturalnej Liceum Ogólnokształcącego w Sztumie. Jego pierwszym instruktorem był Arkadiusz Mroczkowski z Malborka. Po wyjeździe z rodzinnego miasta w 1980 roku do Gdańska kontynuował treningi karate, jednocześnie ćwicząc boks i judo. W roku 1987 zdobył swój pierwszy pas mistrzowski, a w roku 1992, razem z grupą zapaleńców założył Gdański Klub Kyokushin Karate. Od tego momentu zajmuje się wyłącznie karate kyokushin, które jest jego życiową pasją. Cały czas poszukuje możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy na temat karate i innych sztuk walki. Jako jeden z pierwszych polskich instruktorów wyjeżdża 1994 roku na szkolenia najpierw do Holandii, kolebki europejskiego Kyokushin, a później w roku 1998, do Japonii. Od tego roku wielokrotnie przebywa w Japonii na szkoleniach, seminariach i obozach. W tym czasie trenowani przez niego zawodnicy zdobywają najwyższe miejsca na Mistrzostwach Świata i Europy. Bogusław Jeremicz wychował wielu Mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych oraz wielu instruktorów. Z dumą podkreśla, że jego mentorem i zarazem mistrzem jest Tsuyoshi Hiroshige, u którego trenował i przez wiele miesięcy zdobywał swoją wiedzę. W roku 2007 na seminarium w Fukushima (Japonia) zdał egzamin na 5 dan. Natomiast w 2018 roku decyzją zarządu Światowej Organizacji Karate - WKO Shinkyokushinkai w Tokio, shihan Bogusław Jeremicz otrzymał stopień 6 dan.
Aktualnie szkoli w Gdańskim Klubie Kyokushin Karate oraz przewodniczy Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

źródło opisu: Polska Federacja Kyokushin Karate, www.kyokushinkan.pl

źródło zdjęcia: Bogusław Jeremicz, Bogusław Ptak

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Karate Kyokushin
Karate Kyokushin
Bogusław Jeremicz

7,43 (7 ocen i 1 opinii)
Karate Kyokushin
„Jeśli chcesz wspiąć się na szczyt, nie narzekaj, że masz pod górę” - to zdanie stanowi motto tej książki, która jest dedykowana absolutnie każdemu, kto tylko zechce podjąć trud pracy nad samym sobą,...
czytelników: 19 | opinie: 1 | ocena: 7,43 (7 głosów) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
9
9
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (9)

Cytaty tego autora (7)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd