Sean Stewart

Urodzony w Lubbock w Texasie, Sean Stewart przeprowadził się do Edmonton w Kanadzie w 1968. Po krótkich okresach mieszkania w Houston w Texasie, Vancouver w Brytyjskiej Columbii, Irvine w Kalifornii i... Urodzony w Lubbock w Texasie, Sean Stewart przeprowadził się do Edmonton w Kanadzie w 1968. Po krótkich okresach mieszkania w Houston w Texasie, Vancouver w Brytyjskiej Columbii, Irvine w Kalifornii i Monterey, obecnie mieszka w Davis w Kalifornii wraz ze swoją żoną i dwiema córkami.

Otrzymał dyplom z odznaczeniem z angielskiego na Uniwersytecie w Alberta w 1987 po czym spędził wiele lat na pisaniu powieści. Stopniowo przerzucił się z pisania standardowych powieści na pisanie powieści interaktywnych, początkowo jako główny pisarz na stronie bazującej na ARG (Alternate Reality Game - interaktywnej narracji wykorzystującej realny świat jako platformę).

Był konsultantem przy tworzeniu kilku gier komputerowych i zarządzał projektem w "4orty2wo Entertainment" (firmie zajmującej się eksperymentalnym marketingiem i rozrywką), gdzie był głównym pisarzem przy "Haunted Apiary" znanym również jako "ilovebees" oraz przy "Last Call Poker". Jego najnowsza powieść "Cathy's Book" wydaje się łączyć jego dwie kariery będąc kolażem ARG z powieścią dla nastolatków. W 2007, wraz z kilkoma współzałożycielami 4orty2wo, opuścił firmę, by założyć "Fourth Wall Studios".
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Kres Obłoków
Kres Obłoków
Sean Stewart

4,5 (12 ocen i 2 opinii)
Kres Obłoków
Autor:
Na granicy świata rozciąga się królestwo Mgły. Z jej magicznych oparów wyłaniają się ciągle nowe wyspy i lądy. Pojawiają się również stworzenia dotychczas nieznane, czasami okrutne i przerażające, cza...
czytelników: 24 | opinie: 2 | ocena: 4,5 (12 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
17
7
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (17)

zgłoś błąd zgłoś błąd