Glenys Carl

urodziła się i dorastała w Walii. Jej opiekunką i przewodniczką życiową była babcia, od której nauczyła się także wiele na temat naturalnych metod lecznictwa oraz tkania i robienia na drutach. Wszystk... urodziła się i dorastała w Walii. Jej opiekunką i przewodniczką życiową była babcia, od której nauczyła się także wiele na temat naturalnych metod lecznictwa oraz tkania i robienia na drutach. Wszystkie te umiejętności przydały się jej potem w dorosłym życiu. Już jako dojrzała kobieta, Glenys rozpoczęła pracę jako pielęgniarka w hospicjum, którą kontynuuje do dziś. Swoje doświadczenie w tym zakresie zawdzięcza, jak pisze na swojej stronie internetowej (www.glenyscarl.com), pracy z synem Scottem.

Obecnie Glenys Carl mieszka w Santa Fe w USA, gdzie od trzynastu lat pracuje jako pielęgniarka w hospicjum dla chorych na nowotwory i AIDS, z krótką przerwą w latach 1997-1998, gdy opiekowała się afgańskimi sierotami w kraju opanowanym przez Talibów.
Inną pasją Glenys jest projektowanie ubrań i tkanie. Uwielbia także tańczyć.
Do napisania historii na temat syna Scotta zachęcił ją pisarz i scenarzysta Nick Evans (autor "Zaklinacza koni”). Swój niecodzienny dziennik matki opublikowała po raz pierwszy w 2005 roku, kilkanaście lat po wydarzeniach, które zostały opisane w książce "W twoich rękach”.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
W Twoich rękach
W Twoich rękach
Glenys Carl

7,52 (71 ocen i 16 opinii)
W Twoich rękach
Autor:
Glenys Carl, matka trzech dorastających synów, dowiaduje się, że najmłodszy z nich, Scott, uległ poważnemu wypadkowi i w stanie śpiączki przebywa w szpitalu w Sydney, w Australii. Glenys opuszcza zim...
czytelników: 237 | opinie: 16 | ocena: 7,52 (71 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
98
135
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (98)

zgłoś błąd zgłoś błąd