Christopher W. Gortner

CW GORTNER ukończył New College of California na wydziale sztuk pięknych, pracę magisterską pisał z zakresu epoki renesansu. Jego powieści zdobyły międzynarodową sławę i zostały przetłumaczone na cz... CW GORTNER ukończył New College of California na wydziale sztuk pięknych, pracę magisterską pisał z zakresu epoki renesansu.

Jego powieści zdobyły międzynarodową sławę i zostały przetłumaczone na czternaście języków. Jest on również bardzo zaangażowany w obronę praw zwierząt i ochronę środowiska.
Jedno z jego rodziców pochodziło z Hiszpani, obecnie pisarz mieszka w Północnej Kalifornii.

źródło opisu: http://www.cwgortner.com/

źródło zdjęcia: http://www.cwgortner.com

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Księżniczka Watykanu. Opowieść o Lukrecji Borgii
Księżniczka Watykanu. Opowieść o Lukrecji Borgii
Christopher W. Gortner

7,48 (83 ocen i 11 opinii)
Księżniczka Watykanu. Opowieść o Lukrecji Borgii
Opowieść o kobiecej sile i o niewinności, którą trzeba poświęcić. Borgiowie – najpotężniejsza rodzina świata. Bezwzględni i niebezpieczni, drapieżni i zepsuci do szpiku kości, nie cofną się przed nic...
czytelników: 526 | opinie: 11 | ocena: 7,48 (83 głosy) | inne wydania: 1
Mademoiselle Chanel
Mademoiselle Chanel
Christopher W. Gortner

8,08 (205 ocen i 81 opinii)
Mademoiselle Chanel
Widzę odwieczny konflikt między skromną dziewczyną, którą kiedyś byłam, a legendą, którą celowo wykreowałam, żeby nikt nie mógł zajrzeć w moje serce. W tej opowieści postaram się w miarę możliwości tr...
czytelników: 662 | opinie: 81 | ocena: 8,08 (205 głosów) | inne wydania: 2
Marlena. Błękitny anioł w garniturze
Marlena. Błękitny anioł w garniturze
Christopher W. Gortner

7,07 (27 ocen i 13 opinii)
Marlena. Błękitny anioł w garniturze
Egocentryczka. Perfekcjonistka w każdym calu. Uparta i bezkompromisowa. Nienasycona. Zawsze fascynowała i nadal inspiruje. Maria Magdalena Dietrich pochodzi z niezamożnej mi...
czytelników: 91 | opinie: 13 | ocena: 7,07 (27 głosów) | inne wydania: 1
Ostatnia królowa
Ostatnia królowa
Christopher W. Gortner

7,74 (799 ocen i 120 opinii)
Ostatnia królowa Seria: Wyrwane z kart historii
Powieść przywołuje do życia Joannę Kastylijską, trzecie dziecko hiszpańskiej pary królewskiej Izabeli i Ferdynanda. Urodzona w czasach burzliwych walk o zjednoczenie i umocnienie ich królestwa, Joanna...
czytelników: 2402 | opinie: 120 | ocena: 7,74 (799 głosów) | inne wydania: 1
Potomek Tudorów
Potomek Tudorów
Christopher W. Gortner

6,76 (143 ocen i 47 opinii)
Potomek Tudorów Cykl: Kroniki nadwornego szpiega Elżbiety I (tom 3)
Młodziutka Elżbieta Tudor zdobywa upragniony tron, ale nie wolno jej jeszcze odetchnąć z ulgą. Protestancka królowa ma wielu wrogów. Za każdym filarem może kryć się skrytobójca, a każdy łyk wina może...
czytelników: 637 | opinie: 47 | ocena: 6,76 (143 głosy)
Przysięga królowej. Historia Izabeli Kastylijskiej
Przysięga królowej. Historia Izabeli Kastylijskiej
Christopher W. Gortner

7,33 (447 ocen i 74 opinii)
Przysięga królowej. Historia Izabeli Kastylijskiej Seria: Między słowami
Poruszająca i jednocześnie trzymająca w napięciu opowieść o jednej z najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych władczyń znanych z kart historii Nikt nie wierzył, że Izabela była stworzona do wielk...
czytelników: 1582 | opinie: 74 | ocena: 7,33 (447 głosów) | inne wydania: 1
Sekret Tudorów
Sekret Tudorów
Christopher W. Gortner

6,55 (403 ocen i 71 opinii)
Sekret Tudorów Cykl: Kroniki nadwornego szpiega Elżbiety I (tom 1)
Czasy Tudorów były epoką intryg, spisków i... szpiegów. Jest lato 1553 roku. Brendan Prescott, podrzutek i sierota, wychowuje się w domu potężnej rodziny Dudleyów. Prescott zostaje wysłany na dwór kr...
czytelników: 1297 | opinie: 71 | ocena: 6,55 (403 głosy)
Spisek Tudorów
Spisek Tudorów
Christopher W. Gortner

6,46 (240 ocen i 39 opinii)
Spisek Tudorów Cykl: Kroniki nadwornego szpiega Elżbiety I (tom 2)
Jest rok 1553. Na angielskim tronie zasiada Maria Tudor, później znana jako Krwawa Maria. Królowa bezwzględnymi metodami próbuje przywrócić w Anglii katolicyzm i zawrzeć sojusz z Hiszpanią. Poddani je...
czytelników: 856 | opinie: 39 | ocena: 6,46 (240 głosów)
The Romanov Empress: A Novel of Tsarina Maria Feodorovna
The Romanov Empress: A Novel of Tsarina Maria Feodorovna
Christopher W. Gortner

10 (1 ocen i 0 opinii)
The Romanov Empress: A Novel of Tsarina Maria Feodorovna
For readers of Philippa Gregory and Alison Weir comes a dramatic novel of the beloved Empress Maria, the Danish girl who became the mother of the last Russian tsar. Even from behind the throne, a...
czytelników: 1 | opinie: 0 | ocena: 10 (1 głos)
Wyznania Katarzyny Medycejskiej
Wyznania Katarzyny Medycejskiej
Christopher W. Gortner

7,54 (636 ocen i 73 opinii)
Wyznania Katarzyny Medycejskiej Seria: Wyrwane z kart historii
Dla jednych była bezlitosną królową, którą wprowadziła Francję w erę barbarzyńskiej przemocy; dla innych oddaną wybawczynią monarchii. Powieść odsłania przed nami intymny świat Katarzyny Medycejskiej,...
czytelników: 1835 | opinie: 73 | ocena: 7,54 (636 głosów) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (6)

Przeczytaj także

10
2106
6126
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (175)

Czytelnicy (2106)

Cytaty tego autora (47)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd