Aleksander Rudazow

Urodzony w 1 kwietnia roku 1981 w Samarze, gdzie mieszka po dziś dzień. Posiadacz kasztanowych włosów i zielonych oczu. Wykształcenie wyższe techniczne. Siły i czas poświęca pisaniu książek. Profesję... Urodzony w 1 kwietnia roku 1981 w Samarze, gdzie mieszka po dziś dzień. Posiadacz kasztanowych włosów i zielonych oczu. Wykształcenie wyższe techniczne.
Siły i czas poświęca pisaniu książek. Profesję wybrał w wieku lat pięciu, gdy po lekturze pierwszej książki postanowił stworzyć taką samą. W efekcie, pierwsze opowiadanie napisał w wieku lat sześciu, pierwszą powieść – szesnastu.
Na rynku zadebiutował w 2005 roku swoją piątą powieścią "Arcymag", która w tym samym roku zdobyła nagrodę Miecz bez imienia oraz zajęła III miejsce w kategorii "Najlepszy debiut książkowy" na festiwalu fantastycznym Gwiezdny most 2005.
Interesuje się historią, mitologią, mistyką, biologią, geografią, kulturą różnych ludów. Jego ukochany sport to nurkowanie. Z muzyki preferuje rock, piosenki patriotyczne i humorystyczne. Jego ulubiony autor oraz niedościgniony wzór to Terry Pratchett.

źródło zdjęcia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Alexander_Rudasov.jpg

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Arcymag, część 1
Arcymag, część 1
Aleksander Rudazow

6,6 (401 ocen i 34 opinii)
Arcymag, część 1
ARCYNOWINA! To polski debiut rosyjskiego fantasty. ARCYPRAWDA NR 1. Nic tak nie ożywia jak zmartwychwstanie. ARCYPRAWDA NR 2. Świat zwariował. W starożytnym Sumerze, w czasach arcymaga, pozycję niew...
czytelników: 685 | opinie: 34 | ocena: 6,6 (401 głosów)
Arcymag, część 2
Arcymag, część 2
Aleksander Rudazow

6,62 (346 ocen i 26 opinii)
Arcymag, część 2
ARCYNOWINA! To polski debiut rosyjskiego fantasty. ARCYPRAWDA NR 1. Nic tak nie ożywia jak zmartwychwstanie. ARCYPRAWDA NR 2. Kiedyś to były czasy...W Sumerze nasz arcymag odstresowywał się zrzucając...
czytelników: 545 | opinie: 26 | ocena: 6,62 (346 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
533
255
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (8)

Czytelnicy (533)

zgłoś błąd zgłoś błąd