Helen Cross

Helen Cross, angielska pisarka, urodziła się (1967) i wychowała w Yorkshire. Jej pierwsza powieść Lato miłości została wydana w 2001 roku i otrzymała nagrodę Betty Trask Award w 2002 roku. Książka zos... Helen Cross, angielska pisarka, urodziła się (1967) i wychowała w Yorkshire. Jej pierwsza powieść Lato miłości została wydana w 2001 roku i otrzymała nagrodę Betty Trask Award w 2002 roku. Książka została przeniesiona na duży ekran przez Pawła Pawlikowskiego. Jej druga powieść The Secrets She Keeps ukazała się w 2005, akcja książki rozgrywa się w Yorkshire.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Lato Miłości
Lato Miłości
Helen Cross

4,71 (157 ocen i 19 opinii)
Lato Miłości
Autor:
Rok 1984. Yorkshire. Upalne lato. W małym miasteczku, gdzie nigdy nic się nie dzieje, 15-letnia Mona zabija nudę, pijąc alkohol, kradnąc i grając na owocowej maszynie. Pewnego dnia w życie nastolatki...
czytelników: 340 | opinie: 19 | ocena: 4,71 (157 głosów)
Spilt Milk, Black Coffee
Spilt Milk, Black Coffee
Helen Cross

3 (1 ocen i 1 opinii)
Spilt Milk, Black Coffee
Autor:
Handsome Amir, somewhere in his twenties, somewhere in a Yorkshire town, is torn between duty and lust. While his tradition-bound family urges him to choose a wife from a parade of blank and bashful...
czytelników: 4 | opinie: 1 | ocena: 3 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
198
142
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (198)

Cytaty tego autora (3)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
Przedłużamy wakacje!

Oto przed nami ostatni weekend tegorocznych wakacji. Jesienna aura już powoli mości się wygodnie i pewnie już niedługo zobaczymy pomarańczowe liście na drzewach. Dla tych, którzy z końcem lata pogodzić się nie mogą, ale też dla fanów jesiennych, nieco chłodniejszych, temperatur mamy propozycję. Oto 10 książek, które przedłużą wakacje o jeszcze kilka dni. Lub o jeszcze jeden rozdział.


więcej
Książki w sam raz na lato

W pierwszy weekend lata prezentujemy zestawienie książek, które choć bardzo różne, łączy to, że ich akcja toczy się w czasie jednego lata. A przynajmniej to jedno lato ma decydujący wpływ na dalsze losy bohaterów. Polecamy!


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd