Włodzimierz Dąbrowski

Doktor inżynier; pracuje na stanowisku adiunkta na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej i w Katedrze Inżynierii Oprogramowania Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Eksp... Doktor inżynier; pracuje na stanowisku adiunkta na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej i w Katedrze Inżynierii Oprogramowania Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami informatycznymi i projektowania systemów informacyjnych klasy biznesowej. Twórca i moderator szkoleń na odległość (e-learning) m.in. anglojęzycznego kursu Software Engineering i kursu Zarządzanie Projektami Informatycznymi.

Autor i współautor wielu artykułów i publikacji książkowych z zakresu informatyki, 5 podręczników akademickich (w tym 3 do nauczania zdalnego) oraz członek komitetów programowych kilku konferencji informatycznych, członek IEEE oraz SEP. Doświadczenie zawodowe zdobywał, biorąc udział w licznych projektach informatycznych, zajmując stanowiska programisty, analityka, architekta i kierownika projektu.

Obecnie prowadzi prace badawcze na temat wykorzystania metod obiektowych w modelowaniu i projektowaniu systemów informatycznych, a w wolnych chwilach opracowuje lub prowadzi szkolenia z zakresu prowadzenia projektów informatycznych.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Modelowanie systemów informatycznych w języku UML 2.1
Modelowanie systemów informatycznych w języku UML 2.1
Włodzimierz Dąbrowski, Andrzej Stasiak, Michał Wolski

5,33 (3 ocen i 0 opinii)
Modelowanie systemów informatycznych w języku UML 2.1
Książka przedstawia sposób modelowania systemów informacyjnych z wykorzystaniem podejścia obiektowego i języka UML 2.1. Czytelnik znajdzie w niej współczesne spojrzenie na modelowanie i projektowanie...
czytelników: 7 | opinie: 0 | ocena: 5,33 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
3
4
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (3)

zgłoś błąd zgłoś błąd